Brand Week İstanbul

Konferans / Pazarlama

11 Kasım 2013, Pazartesi - 15 Kasım 2013, Cuma

09:00 - 09:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

11-15 Kasım tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon. Son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.

Brand Week Istanbul, MediaCat’in 20 yılı aşan içerik ve 10 yılı aşan organizasyon tecrübesinden doğdu. Bugüne kadar MediaCat Marketing Forum, Felis Ödülleri, Digital Age Summit, Digital Age Ödülleri gibi birçok büyük etkinlik gerçekleştiren MediaCat grubu, şimdi çok daha büyük bir adım atıyor.

Altı gün sürecek dev bir organizasyon olarak tasarlanan Brand Week Istanbul çerçevesinde konferanslardan seminerlere, workshop’lardan networking toplantılarına, reklam filmi gösterimlerinden yaratıcı sergilere, ödüllerden partilere kadar birçok etkinlik düzenlenecek.

Brand Week, İstanbul’u bir yaratıcılık ve ilham merkezi olarak konumlandırma hedefinin bir parçası olarak salonlara kapanıp kalmayacak, çeşitli açıkhava etkinlikleriyle şehre ve hayata da karışacak, reklam ve marka dünyasının yaratıcı havasını sokağa taşıyacak. Türkiye’nin en popüler marka ikonlarının ve ünlülerinin katılacağı şenlikli bir geçit olarak tasarlanan ‘MediaCat Icon Parade’, Brand Week kapsamında düzenlenecek büyük açıkhava etkinliklerinden biri.

Bugüne kadar bağımsız bir etkinlik olarak düzenlenen MediaCat Marketing Forum’u da bünyesinde barındıracak olan Brand Week’te bu yıl ‘Türkiye ve Global Ekonomi’, ‘Sürdürülebilir Gelecek’, ‘Moda ve Marka’, ‘Markalı İçerik’, ‘Spor Pazarlama’, ‘Nöromarketing’, ‘Digital Storytelling’ gibi birçok tema altında çeşitli seminerler düzenlenecek. Tüm bu seminerlerde dünyadan ve Türkiye’den birçok heyecan verici isim konuşmacı olarak yer alacak.

Marka yaratanların, öncü iş liderlerinin, fikir ve stratejileriyle marka iletişimine yön verenlerin, yaratıcı reklamcıların, medya ve teknoloji liderlerinin, vizyonerlerin, pazarlama iletişimi alanında gündem yaratan yazar ve konuşmacıların yer alacağı Brand Week Istanbul, Türkiye’den ve dünyadan katılımcılara bilgi, yaratıcılık ve ilhamla dolu bir hafta sunuyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Çırağan Palace Kempinski
İstanbul / Beşiktaş / Ortaköy
Çırağan Cad.
Etkinlik Konuları
Akira Kagami
Dentsu Genel Danışmanı ve Global Yaratıcı Baş Danışmanı
Anthony Mullen
Forrester Research, Kıdemli Pazarlama Liderliği Analisti
Beth Coleman
Medya Yazarlığı
Emmanuel Seuge
Coca-Cola Şirketi Küresel Ortaklıklar & Anlaşmalar Başkan Yardımcısı
Emre Kuzlu
'i-am’ kurucu ortağı
Geoff Wicken
TGI International Kantar Media Başkanı
Howard Goldkrand
İnovasyon direktörü
John Grant
Danışman ve yazar
Julian Treasure
The Sound Agency Kurucusu
Laura Ries
Pazarlama stratejileri
Mary Lewis
Grafik, tasarım