Emmanuel Seuge

Emmanuel Seuge Resmi
Emmanuel Seuge Coca-Cola Şirketi’ne 1997 yılında katıldı. Coca-Cola Şirketi’nin tüm spor ve eğlence programlarındaki küresel pazarlama ortaklıklarını ve anlaşmalarını yönetmektedir.

Seuge bu mevkide Coca-Cola Şirketi’nin FIFA, IOC, NBA ve Lotus Formula One takımıyla Küresel Spor ortaklıklarını yönetmektedir.Bu ortaklıklar aracılığıyla ekibi, 100′ü aşkın ülkede küresel pazarlama programları uygulamaktadır.

Ayrıca, Coca Cola’nın pazarlama girişimlerini güçlendirmek ve kapsamını geliştirmek amacıyla hedef kitlenin ilgisini artırarak eğlence sektöründe de müzik, oyun ve filmler aracılığıyla ortaklıkları belirlemektedir.

Seuge, belirli ticari ihtiyaçları karşılayan Spotify, Music Dealers, Backplane ve Endomondo gibi yeni kurulmuş şirketlerle yenilikçi girişim ortaklıkları kurdu.

Ecole Superieure de Commerce de Paris mezunu olan Seuge, Coca-Cola’daki kariyerine, Coca-Cola’nın 1998 FIFA Dünya Kupası’nda yer aldığı sırada, bu görevin bir parçası olmak amacıyla stajyerlik için başvurduğu Coca-Cola Fransa’da başladı. Seuge’nin çalışmaları geniş çapta takdir edilmiştir.

2013 Billboard Power 100 listesinde 17. sırada yer aldı.

Sports Business 40 Under 40 onur ödülü sahibidir (2011).

2012 ve 2013 yıllarında Billboard tarafından müziği etkileyenlerin sıralandığı 40 Under 40 listesinde yer aldı.

Evli ve üç çocuk sahibi Seuge futbol, hip-hop müzik ve sokak sanatı tutkunu.

Yer Aldığı Etkinlikler

11 Kasım 2013
Pazartesi
Brand Week İstanbul
Çırağan Palace Kempinski / İstanbul