Hakkımızda

Etkinlik.com.tr, Mayıs 2012′de bir yıldan fazla süren araştırma, planlama ve tasarım aşamalarından sonra kurulmuştur. Türkiye’deki ücretli veya ücretsiz ilgi alanınıza giren her türlü etkinliği takip edebileceğiniz ve kendi etkinliklerinizi duyurabileceğiniz, kişiselleştirilmiş, sosyal bir platformdur. Türkiye’nin her yerinden, her şehrinden çeşitli kategorilerdeki etkinliklere ulaşabileceğiniz bir platform olarak, 1 Temmuz’da beta olarak yayın hayatına başlamıştır.

Kuruluş amacı, Türkiye’de ve dünyada düzenlenen ücretli veya ücretsiz bütün etkinlikleri kategorik olarak sistemli bir şekilde kullanıcılara ulaştırmak ve kullanıcıların arzu ettikleri her kategorideki etkinliği takip edebilmesini sağlamaktır. Yeniliğe açık kadrosuyla, bireysel başarı ve birikimleri bir araya getirerek kullanıcı odaklı hizmet vermek, kalite, güven ve sürekliliği yansıtmak birinci hedef olacaktır. Kendini kanıtlamış bireylerden oluşan bir ekip ile en mükemmelini sizlere sunmayı hedefleyen Etkinlik.com.tr, tamamen kontrol edilebilen, kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen ve sınırsız hizmet anlayışına sahip bir bilişim platformudur.

Eğer sizler de Etkinlik.com.tr üzerinde etkinliklerinizi duyurmak isterseniz, Etkinlik Ekle bölümünden ekleyerek binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sıkça Sorulan Sorular sayfasına bakabilirsiniz.