Digital Age Summit’12 programı açıklandı

Digital Age dergisi tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 18 Ekim’de  Four Seasons Hotel’de gerçekleşecek olan Digital Age Summit 2012’nin program detayları belli oldu.

'Dijital Yaratıcılık' temasıyla, bu yıl altıncı defa katılımcılarını ağırlayacak olan Digital Age Summit’12’nin ana konuşmacılarından ilki Forbes.com tarafından dünyanın en önemli 10 sosyal medya uzmanından biri olarak gösterilen 'Unmarketing' kavramının yaratıcısı ve UnMarketing isimli bestseller kitabın yazarı Scott Stratten.

Digital Age Konferansı 2012'nin bir diğer konuşmacısı ise sanal âlemde medya tasarımı konusunda araştırmalar ve yaratıcı çalışmalar yapan Beth Coleman. MIT’de 'Writing and Humanistic Studies and Comparative Media Studies' bölümünde Yeni Medya Yazarlığı dalında yardımcı doçent olarak çalışan Coleman, son kitabı Hello Avatar: From Virtual Worlds to X-Reality’de 'sanal tasarım' ve 'sosyal ağ kimlikleri' konularını incelemişti.

Digital Age Summit 2012’nin program detayları şöyle:

- Digital Age Konferansı saat 9’da Digital Age Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak.
- Pelin Özkan’ın ardından Vodafone Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt konuşacak.
- Saat 9.30 – 10.20 arasında ise Beth Coleman 'Hello Avatar' başlıklı konuşmasıyla sahnede olacak.
- Coleman saat 10.20 – 10.50 arasında da kitabını imzalayacak.
- Saat 13.50 – 14.40 arasında etkinliğin diğer bir önemli ismi Scott Stratten 'Untalk' başlıklı konuşmasıyla sahnedeki yerini alacak.
- Stratten saat  15.30 – 16.00 arasında kitap imzası için okurlarıyla bir araya gelecek.
- Saat 16.10 – 16.40 arasında ise Porter Novelli Global Teknoloji Uygulama Lideri Richard Cline 'Beyond the Conversation: The Evolution of Corporate Social Media' başlıklı konuşmasını yapacak.