Digital Age Konferansı

Konferans / Pazarlama

18 Ekim 2012, Perşembe

12:00 - 18:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

MediaCat Communication Institute’un 2007′den beri her yıl düzenlediği Digital Age konferanslarının “Dijital Yaratıcılık” konulu altıncısı bu yıl Ekim ayında düzenlenecek. Detayları yeni yeni netleşen Digital Age Konferansı 2012′nin ilk konuşmacısı; Forbes.com tarafından dünyanın en önemli 10 sosyal medya uzmanından biri olarak gösterilen “Unmarketing” kavramının yaratıcısı ve UnMarketing isimli bestseller kitabın yazarı Scott Stratten olarak açıklandı.

Digital Age Konferansı 2012′nin bir diğer konuşmacısı ise sanal alemde medya dizaynı konusunda araştırmalar ve yaratıcı çalışmalar yapan Beth Coleman. MIT’de “Writing and Humanistic Studies and Comparative Media Studies” bölümünde Yeni Medya Yazarlığı dalında yardımcı doçentlik yapan Coleman, son kitabı Hello Avatar: From Virtual Worlds to X-Reality’de “sanal tasarım” ve “sosyal ağ kimlikleri” konularını incelemişti.

Mekan ve program gibi detayları henüz netleşmeyen konferansa katılım ücreti 767 € olarak belirlenmiş. Ancak bu bağlantı üzerinden hemen kayıt olarak, konferansa @ indirimli olarak katılmak mümkün. 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Four Seasons Otel İstanbul
İstanbul / Fatih / SULTANAHMET
Tevkifhane Sokak No. 1, 34110
Etkinlik Konuları
Etkinlikle İlgili Haberler