İyi Girişim Zirvesi

Konferans / Girişimcilik

24 Mayıs 2012, Perşembe

09:30 - 18:30

Ücretli

Etkinlik Detayları

 

Yarının Büyük İşletmeleri’ne yönelik iyiGirişim Zirvesi, Endeavor ve TÜSİAD ortaklığında, Akbank ve Turkcell ana sponsorluğunda Spotify yöneticilerinden ve Business Models Inc.'ten Tobias Edström’ün katılımıyla gerçekleşiyor.

İlki geçen sene düzenlenen iyiGirişim Zirvesi’nin bu seneki teması “Business Model Generation/İş Modeli Üretimi”.

Kuruluş ve büyüme aşamalarını hızlı geçen girişimci şirketlerin iş modellerini sürekli güncellemeleri gerekiyor. Hızlı hareket etmek ve kabuk değiştirebilmek başarı için en kilit faktör. Altyapınız ne olursa olsun kendi işletmenize uyarlayabileceğiniz “İş Modeli Üretimi” girişimcilik dünyasına yeni ve yaratıcı bir bakış açısı getiriyor. iyiGirişim Zirvesindeki tüm gün sürecek atölye çalışmalarında “İş Modeli Üretimi” özellikle inovasyon ve müşteri odaklılık boyutlarıyla tüm dünyadan örneklerle mercek altına alınacak.

Şirketini kurmuş, hızlı büyümeyi hedefleyen girişimcilerle yatırımcıları bir araya getirecek, YABİ’lere ilham verecek ve yol gösterecek yüksek katma değerli bu etkinlik 24 Mayıs 2012, Perşembe Günü saat 09:30-18:30 arası Sabancı Center, Levent’te yapılacak.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Sabancı Center
İstanbul / Beşiktaş / LEVENT
Konaklar Mahallesi, 4.Levent