Bilişim Teknoloji Günleri'nde Siber Güvenlik Zamanı

İstanbul Üniversitesi IEEE öğrenci kulübü Computer Society departmanı tarafından bu yıl ilki düzenlenen BİLTEG (Bilişim Teknolojileri Günleri) etkinliği her yıl Bilişim Teknolojilerinin güncel bir alanına odaklanıp, o konu hakkında uzman konuşmacılarla katılımcıları bilgi sahibi yapmayı amaçlıyor.

Bu sene dünyadan ve ülkemizden gelen çeşitli siber saldırı haberlerinin de etkisiyle bilgi sahibi olmaya başladığımız ‘Siber Güvenlik’ konusuna odaklanan etkinlikte alanında uzman beş konuşmacı ile birlikte ‘Siber Güvenliğe Giriş’ ve ‘Siber Güvenlik Alanında Kariyer’ temaları işlenecek.

Diğer ‘Siber Güvenlik’ etkinliklerinden farklı olarak, her bilgi seviyesine hitap etmeyi amaçlayan etkinlikte eğlenceli ve uygulamarla desteklenmiş sunumlarla katılımcıları sıkmadan bilgilendirmek isteniyor.

26 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleşecek BİLTEG etkinliği ‘Siber Güvenlik’ sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkese kapısını açıyor.

İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünde gerçekleşecek olan etkinlik genel katılıma açık ve tamamen ücretsiz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için web sayfasını inceleyebilir, gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

  • Web: http://www.bilteg.org
  • Facebook: https://www.facebook.com/iubilteg
  • Twitter: https://twitter.com/bilteg