Big Chefs’ten Kapadokya'da bağbozumu heyecanı!

Big Chefs, ‘Big Wine Fest’ ile bağ bozumunun büyüsünü yaşama ve Kapadokya’nın sihirli dünyasını keşfetme fırsatı sunuyor.

Ankara’daki ilk şubesini 2007 yılında açan ve son olarak Tarabya şubesiyle Türkiye genelinde 14 şubeye ulaşarak hızla büyüyen Big Chefs, sonbaharda şarap severlere özel, sürpriz bir etkinlik gerçekleştiriyor. 01-15 Ekim tarihleri arasında Kavaklıdere işbirliğiyle Big Chefs’te düzenlenecek ‘Big Wine Fest’, her şubeden bir şanslı çifte, bağ bozumunun büyüsünü Kapadokya’da yaşama fırsatı sunuyor.

Şarapseverler, ‘Big Wine Fest’ kapsamında, 01-15 Ekim tarihleri arasında Big Chefs’lerde verecekleri tüm yerli ve yabancı Kavaklıdere şarap siparişlerinde dolduracakları anket formu ile çekilişe katılma hakkı kazanacak. Her şubeden bir çiftin seçileceği çekilişte kazananlar, 03- 04 Kasım tarihlerinde, Kapadokya’da muhteşem bir bağ bozumu deneyimleme şansı elde edecek.

Kazanan şanslı çiftler, Kavaklıdere Côtes d’Avanos Bağları’ndaki bağ bozumuna tanıklık edecek, Kapadokya’nın muhteşem manzarasını balonla kuşbakışı şehri seyredecek, Güvercinlik Vadisi’nde piknik yapacak, 250 yıllık antik bir handa bulunan Muti Restoran’da lezzetli bir akşam yemeği yiyecek, ATVlerle bölgenin göz alıcı güzelliklerini yakından görecek ve günün yorgunluğu Cappadocia Cave Resort’ta atacak.

Siz de 01-15 Ekim tarihleri arasında ‘Big Wine Fest’e katılın, şarabın Anadolu’daki en eski topraklarından biri olan Kapadokya’da bağbozumu büyüsünü yaşayın.

Big Chefs Hakkında: bilgi için tıklayın