Pink Martini İstanbul'da!

Pink Martini, yepyeni best of albümleri “A Retrospective“'in Avrupa turnesi kapsamında 3 özel konser için Türkiye’deydi.
“Sympathique”, “Hang on Little Tomato”, “Hey Eugene!” ve “Splendor in the Grass“ albümleri ile Türkiye'de büyük bir hayran kitlesine sahip, her albümleri ile altın plak kazanan Pink Martini, grubun 17 yıllık kariyerlerini özetlediği yepyeni best of albümleri “A Retrospective“'in Avrupa turnesi kapsamında 3 özel konser için Türkiye’de.


8 TEMMUZ 2012,   İZMİR - 21.30, ÇEŞME AÇIKHAVA TİYATROSU
9 TEMMUZ 2012,   ANKARA - 21.00, ODTÜ MEZUNLAR DERNEĞİ VİŞNELİK TESİSLERİ
19 TEMMUZ 2012, KURUÇEŞME ARENA - 21.00, KURUÇEŞME ARENA  

Pink Martini 26. Uluslararası İzmir Festivali kapsamında 8 Temmuz'da Çesme Açıkhava Tiyatrosunda, 9 Temmuz’da Ankara’da Odtü Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde ve 19 Temmuz'da ise 2005 yılında açılışını yaptığı Kuruçeşme Arena’da hayranları ile buluşacak.

Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları tozlu raflardan bulup çıkaran topluluk, China Forbes'un sağlık nedenleri ile kısa bir ara vermesi nedeniyle 2011 Mart ayında gruba katılan Storm Large’ın kulak pası silen sıcak vokali ve yepyeni şarkıları ile yine unutamayacağınız konserlerle Pasion Turca himayesinde Türkiye’de.