Efes Pilsen One Love Festival programı açıklandı

Efes Pilsen tarafından 14-15 Temmuz tarihlerinde santralistanbul’da düzenlenecek olan Efes Pilsen One Love Festival 11’in programı açıklandı.

Pozitif Live organizasyonuyla düzenlenecek festivalde müzikseverler 14 Temmuz Cumartesi günü ana sahnede Ahmet Musluoğlu, Neyse ve Replikas ile festivale hızlı bir giriş yapacak. Ardından son iki yılın en çarpıcı müzik gruplarından Yuck, Closer filminin soundtrack mimarı, “Blower’s Daughter” parçası ile büyük beğeni toplayan Damien Rice ve canlı performansı ile bir efsaneye dönüşen Kaiser Chiefs festivalcilere muhteşem bir gün yaşayacak.

15 Temmuz Pazar günü Efes Pilsen One Love Festival; Style-Ist, Mira ve Elif Çağlar’dan sonra son dönemlerin en çarpıcı kadın vokallerinden Selah Sue’yu ve neo-soul ve dans müzik etkileşimli pop'un yeni kraliçesi Kimbra’yı ağırlayacak. Festival, Brit-Pop’un efsane gruplarından Pulp’ın çarpıcı performansı ile sona erecek.

Festivalde iki gün boyunca 15 yerli grup, 2. Sahne’de müzikseverlere keyifli saatler yaşatacak. Gün boyunca arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmek isteyen festivalciler, müzik dolu saatlerin yanı sıra pek çok keyifli aktivite ve çeşitli sürprizlerle dolu iki eğlenceli gün geçirecek.

14 Temmuz Cumartesi Günü Sıralaması:

Ana Sahne: Ahmet Musluoğlu – Neyse – Replikas – Yuck - Damien Rice - Kaiser Chiefs

2. Sahne: Social Inclusion Band - Puik's Journey - Halimden Konan Anlar - Softa - Les Males Propres - Rock'n Dark 5 Birincisi - Kolektif İstanbul - Korhan Futaci & Kara Orkestra

15 Temmuz Pazar Günü Sıralaması:

Ana Sahne: Style-Ist – Mira - Elif Çağlar - Selah Sue – Kimbra - Pulp

2. Sahne: Barıştık Mı - Erkin Gören - The Away Days - On Your Horizon - Kafabindünya - Sapan - Ayyuka