Digital Health Summit

Konferans / Medya ve İletişim

18 Eylül 2013, Çarşamba - 19 Eylül 2013, Perşembe

09:00 - 17:45

Ücretli

Etkinlik Detayları

Geçtiğimiz yıl farklı, özgün ve zengin içeriği ile Türkiye'nin ilk Dijital Sağlık Zirvesi'ni gerçekleştiren PTMS (Pharma Tailor Made Services), alanında uzman toplam 43 konuşmacı ile akademisyenler, hekimler, hastane temsilcileri, ilaç sektörü, eczacılar, mobil operatörler, hizmet ajansları, uygulama ve yazılım firmalarını bir araya getirdi. Dijital kanalların sağlık sektörüne entegrasyonu ve kullanımı ile ilgili soruların cevap bulduğu ve deneyimlerin paylaşıldığı vizyoner organizasyon Digital Health Summit Turkey 2012, 200'den fazla katılımcı ile 1500'ün üzerinde sağlık profesyoneli ve hizmet sağlayıcı networküne ulaşma imkânı yakaladı.

Pazarın en yenilikçi zirvesi olma özelliğini taşıyan Digital Health Summit Turkey 2013, bu yılda bir ilki gerçekleştirerek, dijital kanalların günümüzde hızla öne çıkan bölümü olan "Mobil" kavramına odaklanıyor.

18-19 Eylül 2013 tarihinde ikincisi gerçekleştirilecek olan zirve, bu yıl daha geniş paydaş katılımı ile sağlık hizmeti veren kurumlar, ilaç şirketleri, mobil operatörler, geri ödeme kurumları, sağlık bilişimi alanında faaliyet gösteren firmalar, sağlık çalışanları, akademisyenler, hastalar ve hasta derneklerini bir araya getiriyor. Dijital uygulamaların ilaç ve sağlık sektörüne pazarlama alanında sağladığı kolaylıklar, sektörün başarı hikâyeleri, konunun hukuksal boyutu ve kamunun yaklaşımını da içeren çeşitli paneller ve interaktif oturumlar ile sağlık sektörünün her türlü dijital yaklaşımını tartışmaya açıyor.

Türkiye ve dünyadan dijital sağlık sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yetkililerinin konuşmacı olarak katılacakları Digital Health Summit Turkey 2013 bu yıl da özgün konu ve konuklarıyla fark yaratmaya devam ediyor.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Sheraton İstanbul Maslak Hotel
İstanbul / Şişli / MASLAK
Büyükdere Cad. No: 233, Üç Yol Mevkii
Etkinlik Konuları
Adem Onar
Hizmet Sunumu Genel Müdürü
Andonis Filippidis
Genel Müdür, DataSel
Barış Mumyakmaz
Muhabir-Çevirmen, bianet
Bingür Sönmez
Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı, Memorial Hastanesi
Bora Can Yıldız
Başkan, Intro Grup
Buket Çalkaya
Perkande Departmanı Ürün Yöneticisi, Bilsar A.Ş.
Cavit Yantaç
Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı
Cenk Tezcan
Mobil Sağlık Uzmanı
Elgiz Yılmaz
Öğretim Görevlisi
Koray Atak
Ürün Müdürü, Lundbeck
Merve Mıhçakan
MSS & Üroloji Pazarlama Müdürü, Sanofi
Mine Tuncel
Başkan, Sağlığın Geliştirilmesi Derneği
Nevrez Koylan
Kardiyolog, Anadolu Sağlık Grubu
Özgün Demir
Dijital Kanallar Mük. Müd. – EMEA Bölgesi, Bayer
Özgür Turgay
Genel Müdür, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri
Prof. Dr. Can Bilgili
Yönetim Kurulu Üyesi, Sağlığın Geliştirilmesi Derneği