Merve Mıhçakan

Merve Mıhçakan Resmi
Merve Mıhçakan, Sanofi Pazarlama Müdürü- MSS & Üroloji
İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama yüksek lisansını tamamlayarak profesyonel kariyerine geçiş yapmıştır.

Merve Mıhçakan kariyerine Bilim İlaç’ta ürün müdürü olarak başladı. Bayer’de ürün müdürü deneyimini farklı tedavi alanlarında geliştirdikten sonra 2010’da Sanofi Grubu’na geçen Mıhçakan, grup içinde merkezi sinir sisteminden sorumlu ürün müdürü görevinde çalıştıktan sonra aynı tedavi alanından sorumlu Kıdemli Ürün Müdürü olarak atandı. 17 Mayıs 2013 tarihi itibariyle görevine Sanofi Grubunun merkezi sinir sistemi ve üroloji tedavi alanlarından sorumlu Pazarlama Müdürü olarak devam etmektedir.

Merve Mıhçakan, Sanofi Marketing Manager - CNS & Urology
Mıhçakan, who is a graduate of Istanbul University Department of Business Administration, had a master’s degree in Production Management and Marketing completed at Marmara University.

Merve Mıhçakan started in her career as Brand Manager in Bilim Pharmaceuticals. After enhancing her professional experience at Bayer Pharma, she has been appointed as Brand Manager for CNS products in Sanofi. In 2012, she started to work as senior brand manager in the same therapeutic area and as of May 2013, Merve Mıhçakan has been appointed as the Marketing Manager in charge of central neural system and urology treatment field in Sanofi.

Yer Aldığı Etkinlikler

18 Eylül 2013
Çarşamba
Digital Health Summit
Sheraton İstanbul Maslak Hotel / İstanbul