Bora Can Yıldız

Bora Can Yıldız Resmi
Istanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Mezunu, INTRO Grup firmasının kurucusu ve başkanı,
INTRO, Türk ilaç sektörüne özellikle digital iletişim alanında bir cok yeniliği getirmiş ve öncülügünü yapmış olan uluslararası bir Türk firması,
Digital Ajans, Event, Digital Prodüksiyon alanlarında hizmet veriyor.
Türk ilaç sektörüne bugune kadar 1000'in üzerinde digital projede hizmet verdi.
2005 yılından itibaren dünyanın en büyük reklam grubu Omnicom'a ve bünyesindeki onlarca şirkete, CLM ve digital content alanında "center of excellence", mükemmeliyet merkesi olarak üretim yaptı.
Türkiyeden ABD ve Avrupa'ya digital medical content satan ilk Türk firması oldu.
2009 yılında CLM in Türkiye pazarında da mutlak bir ihtiyaç olmasıyla beraber, dünyada edindiği CLM tecrübesini Türkiyeye aktararak, bir çok uluslararası Türk ilaç firmasına, CLM projeleri gercekleştirdi.
Ayrıca dünyanın sayılı CLM programlarından olan INT CLM, şu an bir cok uluslararası firma tarafından kullanılıyor. 2009 yılında, BAYER e geliştirdikleri RepOnline projesi, dünyanın en iyi digital marketing projesi ödülü kazandı. Yine Türkiye'de gercekleştirdikleri bir cok proje Avrupa'da best practice ödülü kazandı, (2007- Novo Nordisk Meeting System, Best of the Best Practice in the world, 2008 BMS Best Practice Tablet Presentation)

INTRO ayrıca Türkiye, Kazakistan, ve Ortadoğu'da experimental marketing alanında projeler, ve anahtar teslim müzeler, kongre merkezleri inşaa etti.

Bora Can Yıldız ayrıca EID inşaat isimli şirketin de kurucusu ve Başkan Yardımcısı,
EID inşaat, şu an Ortadoğu'da toplam değeri 200 milyon doların üzerinde 3 hastane, otel, konut, endüstriyel tesis, ve petrol boru hattının anahtar teslim inşaatını gercekleştiriyor.

Yer Aldığı Etkinlikler

18 Eylül 2013
Çarşamba
Digital Health Summit
Sheraton İstanbul Maslak Hotel / İstanbul