Yayınmatik

Yayınmatik Resmi
Yayınmatik, Türkiye’nin en büyük teknik altyapısına sahip, sektörün öncü firması Medianova çatısı altında hizmet vermektedir. Yayınmatik olarak Medianova’nın 2005 yılından itibaren edindiği bilgi ve deneyim ile canlı yayınlarınızın sorunsuz yapılmasını sağlıyoruz. Türkiye’de ve dünyada sektöründe lider olan firmalar Yayınmatik’i tercih ediyorlar. Turkcell, Vodafone, Unilever, Novartis, Mey İçki, canlı yayın hizmeti verdiğimiz firmalardan bazıları.

Canlı yayınınıza ait tüm rakamlara rapor olarak size sunuyoruz. Canlı yayınınızın anlık izleyici sayısını, toplam izleyici sayısını, tekil izleyici sayısını ve bilmek istediğiniz tüm rakamları sizinle paylaşıyoruz.

2011 ve 2012’nin ardından 2013 yılında da Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı’nda yer alarak, üçüncü kez ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olma başarısını gösterdik. Gelecek planlarımız arasında Türkiye’de hizmet verdiğimiz alanlarda elde ettiğimiz liderliğimizi MENA bölgesine taşımak ve Dünya pazarında öncü olmak istiyoruz.

Yer Aldığı Etkinlikler

19 Nisan 2014
Cumartesi
Girişimcilik Platformu
The Marmara Taksim Hotel / İstanbul
20 Aralık 2013
Cuma
8. Sanalkurs Bilişim Seminerleri
Kemerburgaz Üniversitesi / İstanbul