Mental Masking

Mental Masking Resmi
Mental Masking®, kelime anlamı olarak, zihinsel maskeleme anlamına gelmektedir. Özellikle son 20 yılda geliştirilmiş çok etkili yöntemlerin Mental Masking® modeli içerisinde, en etkili oldukları alanlarda kullanılarak beynin başarı ve mutluluk için yeniden programlanmasını sağlar. İçerisinde, NLP Metodu gibi bir çok metodolojinin özünü barındırmaktadır. Mental Masking hiç bir şekilde hipnoz içermemektedir.

Beyin, hayal edebileceğimizden çok daha hızlı şekilleniyor. Mesela, bir sürücü geçirdiği bir kaza anında çok kısa bir zaman diliminde araba kullanmaktan, hayat boyu korkmayı öğrenebiliyor. Klasik yöntemler, bu kişiye günlerce sürecek konuşmalarla arabadan korkmamayı sağlamaya çalışıyor. Beynimizin, bu durumda sakin kalmayı öğrenmesi için, bu bilginin beyne hızlı şekilde verilmesi gerekiyor. Mental Masking® yöntemleri, istenilenin bilginin beyne hızlı olarak öğretilmesi üzerine odaklanmıştır.

Yasal Uyarı: Tüm hizmetlerimiz kişisel gelişim yolculuğunda kişilerin farkındalığını arttırmak, öz potansiyelini açığa çıkartmak, özetle kişilerin yaşam kalitesini arttırmak amaçlıdır. Hiçbir koçluk hizmeti, etkinlik, seminer ya da toplantılarımız bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Yer Aldığı Etkinlikler

14 Şubat 2022
Pazartesi
İstanbul Hipnoz Eğitimi
MySpace Meeting / İstanbul