8. Sanalkurs Bilişim Seminerleri

Seminer / Bilişim

20 Aralık 2013, Cuma

12:30 - 17:30

Ücretsiz

Facebook

Twitter

Etkinlik Web Sayfası

Canlı Yayın

Etkinlik Detayları

Türkiye’nin bilişim sektöründe önde gelen isimlerinin seçkin üniversitelerde katılımcılarla buluşmasını sağlamaya yönelik bir bilişim etkinliği olan Sanalkurs Bilişim Seminerleri her yıl sınırlı sayıda yapılıyor. Seçkin konuşmacıların yer aldığı ve çok yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinliğin 8.si İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mahmutbey Kampüsü'nde gerçekleştirilecek.

20 Aralık 2013 tarihinde Sanalkurs.net, Kemerburgaz Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Kulübü işbirliği ile 8. Sanalkurs Seminerleri ile yine birbirinden değerli isimleri bir araya getiriyor. Sektörün önemli isimleri bu seminerde sizlere programlar hakkında püf noktaları, tecrübeler, her yerde bulamayacağınız türden özel bilgiler paylaşacaklar.

Kaçırmak istemeyeceğiniz bu seminer için salon kapasitesi 350 kişilik olacak. Bu nedenle bir an önce kayıt olmak için acele edin. Seminer salonunda oturum için herhangi bir sıralama olmayacak ve salona erken gelenler öncelikli olarak yer bulabilecekler. Ayrıca her Sanalkurs Bilişim Seminerlerinde olduğu gibi katılımcılara sponsorlar tarafından sürpriz hediyeler var.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Kemerburgaz Üniversitesi
İstanbul / Bağcılar / MAHMUTBEY
Dilmenler Caddesi
Etkinlik Konuları
Etkinlikle İlgili Haberler