Kariyername.com

Kariyername.com Resmi
Kariyername.com kariyer hayatına yükselen bir çizgide yön vermek için kendisine uygun işi en kısa sürede bulmak isteyen, iş arayışındaki adaylar ile doğru elemanı kolay ve hızlı bir şekilde bulmayı hedefleyen firmaları yenilikçi bir anlayış ile buluşturan kariyer sitesidir.

Alışılmışın dışında çok daha kolay kullanım sunan yapımız, hızlı iş ve eleman bulmak üzere tasarlanmış işleyişimiz ile sonuç odaklı sosyal bir çerçevede hizmet sunmaktayız.

Genç, dinamik ve yenilikçi bir teknoloji firmasıyız. Kariyer sektörüne yenilikler getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda takip et ve başvuru başına ödeme sistemi ile iş ve eleman arayan kişi veya kurumların bu arayışlarını en kolay ve en hızlı şekilde yapabilmeleri için Kariyername.com’u tasarladık.

Her sektördeki ve her büyüklükteki işverenin iş ilanı verip, tek bir kariyer sitesinden her türlü farklı alan ve deneyimde eleman bulabilmelerini sağlamak üzere sitemiz kurgulanmıştır.

Farklı uzmanlık alanlarına sahip tüm iş arayanların, ( profesyonel, stajer, dönemsel, deneyimli, deneyimsiz, öğrenci, vb.) istedikleri zaman dilimlerinde ( part-time, full- time, vb. ) iş bulabilmelerini sağlayacak bir yapıda hizmet sunmayı amaçladık.

Kurucumuz Sayid Karaja’dır. İnşaat ve bilişim sektöründe 15 yıllık başarılı bir iş deneyimine sahip olan kurucumuz, taşıdığı girişimcilik ruhunu kariyer sektörüne de taşıyarak kolay ve diğerlerinden farklı işleyen bir kariyer sitesi hedeflemiştir. İş ve eleman arayışının zorluğunu gören kurucumuz, bu alandaki zorlukları ve karmaşık yapıyı ortadan kaldıran Kariyername.com’un doğmasını sağlamıştır.

Yer Aldığı Etkinlikler

25 Nisan 2015
Cumartesi
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi
Arelsem (İstanbul Arel Üniversitesi - Sürekli Eğitim Merkezi) / İstanbul
27 Mart 2015
Cuma
E-Ticaret, Sosyal Medya ve Girişimcilik Zirvesi
CBU Süleyman Demirel Kültür Merkezi / Manisa
27 Şubat 2015
Cuma
E-Ticaret ve Sosyal Medya Zirvesi
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi / Sakarya
23 Şubat 2015
Pazartesi
Kimya Sektöründe Kariyer
YTÜ Davutpaşa Kültür ve Kongre Merkezi / İstanbul