KaiZen Kişisel Gelişim ve Sosyal Farkındalık Ekibi

KaiZen Kişisel Gelişim ve Sosyal Farkındalık Ekibi Resmi
Misyon
KaiZen Kişisel Gelişim Takımı gönüllü olarak kurulan; dini, siyasi, ticari, etnik bir kimliği olmayan gönüllü Kişisel & Kitlesel Gelişim ve Sosyal Farkındalık ekibidir.

KaiZen Kişisel Gelişim Takımı 7 den 85 e bütün insanları içine alan gönüllü bir oluşum olup özellikle kişisel & kitlesel gelişim ve sosyal Farkındalık çalışmaları yapmaktadır. Bu Farkındalık ekibi üstlendiği sorumlulukları gönüllülüğün gereklerini yerine getirerek yapmaya çalışmaktadır. Başladığımız günden itibaren siz değerli gönüldaşlarından aldığı destekle gittikçe büyüyen ve yine sizlerle daha da güçlenen bir oluşum olmuş ve tüm Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır.


Var olan bir sorunu ya da olacak olan olası sorunları çözmek, kendimizi geliştirmek ve ataletten kurtulmak için yaptığımız bu çalışmalarda sadece bir adım olmaktır niyetimiz. Bu amaca ulaşmak için sizlerin verdiği enerji ile yola çıktık ve aldığımız destekle daha net, daha aydınlık, daha istikrarlı adımlar attık. Bunun getirisi olarak da ekibimiz dernekleşerek yeni açılımlar yeni projeler üretme kararı almıştır.


Yaptığımız projelerde, çalışmalarda ticari kimlikten özellikle uzaklaşmaya çalışarak fayda oranını arttırmaya çalışıyor bu doğrultuda adımlar atıyoruz. Yapılan çalışmalarımızın bize değil size getirisi olduğu zaman kendimizi kazanmış olarak addediyoruz. Özellikle eğitim alanında maliyeti yüksek eğitimlerin öğrenci arkadaşlarımıza ulaştırmaya çalışıyor ve bu maliyetleri olabildiğince düşürmek için çalışmalar yapıyoruz. Bizim bu çalışmaları yapmaktaki arzumuz ve gelecekteki beklentimiz özellikle fayda sağlayan, farkındalığı yüksek bireyler yetiştirmek ve bu kişilerin fayda getiren çalışmalar yaptığını görebilmektir.


Ticari amaçlar olmadığı zaman yapılan çalışmanın lezzetine, hazzına varan bir ekibin oluşturduğu KaiZen tamamen bu enerji ile hareket etmekte ve bende varım diyen her arkadaşımızın ortak olduğu bir sorumluluktan ibarettir.

Yer Aldığı Etkinlikler

12 Ekim 2015
Pazartesi
Geleceğe Destek (Gedes) Projesi
Balıkesir Merkez ve Köy Okulları / Balıkesir
12 Eylül 2014
Cuma
2014 KaiZen Geleceğin Liderleri Kampı 2 & Elazığ
Galaksi Tatil Köyü / Elazığ
31 Mayıs 2014
Cumartesi
KaiZen Geleceğin Liderleri Kampı 2014
Samsun Amisos Tepesi / Samsun
15 Mart 2013
Cuma
ADANA-Uluslararası Sertifikalı Temel Eğitimleri- ISO 9001,14001,18001
Adana Hekimevi / Adana
26 Ocak 2013
Cumartesi
Anlayarak Hızlı Okuma Kursu
1 Ocak 2013
Salı
Stratejik Yönetim ve Koçluk Eğitimi
29 Aralık 2012
Cumartesi
Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansları Hibe Programlarına Proje Hazırlama Eğitimi
İstanbul Aydın Üniversitesi / İstanbul
24 Aralık 2012
Pazartesi
Kariyerin Yeni Doğası ve Yetenek Yönetimi & Okurken Farkındalık
Aksaray Üniversitesi / Aksaray