John W Hayes Biog

John W Hayes Biog Resmi
John W. Hayes, sosyal pazarlama, araştırma pazarlaması, eposta pazarlaması ve şirketlerin ilgisini çekip, müşteri kazandıracak ve tutacak kapsamlı çözüm reklamlarını birleştiren entegre bir takım sunan bulut temelli pazarlama şirketi ViralHeat’ta pazarlama strateji uzmanı ve yazardır.

Online pazarlama alanındaki 18 yıldan fazla deneyimiyle küçük ve orta ölçekli işletmelerin, stratejik eposta, sosyal medya ve içerik pazarlama programlarını geliştirerek potansiyellerini maksimuma çıkarmalarına yardım eden bir uzmandır.

2011’de, Londra’da ilk uluslararası iContact (Amerika merkezli bir eposta ve sosyal medya pazarlama şirketi) ofisini açmıştır he. iContact, 2012’de Vocus tarafından satın alınmıştır.

İki kitap yazmıştır, O Uzman Olmak: Liderlik Pazarlamasıyla Ticari Unvanı Arttırma Becoming (THE Expert: Enhancing Your Business Reputation through Thought Leadership Marketing) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Hızlandırılmış Eposta Pazarlama Kursu (A Crash Course in Email Marketing for Small and Medium-sized Businesses)

Yer Aldığı Etkinlikler

13 Ekim 2014
Pazartesi
10. Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi / İstanbul