Gençlik Platformu

Gençlik Platformu Resmi
2010 yılında faaliyete geçen Gençlik Platformu; üniversite öğrencilerinin almış oldukları eğitimleri pratiğe geçirmelerine teşvik eden bir platformdur.

Gençlik Platformu, Türkiye'nin bütün üniversitelerinde geniş bir şekilde yayılma imkanı bulan, her gencin kendisine göre bir şeyler bulabileceği, akademik bilgilerini uygulamaya geçireceği ,göstermelik değil gerçek işler yapan kendini geliştirmek isteyen herkesin bir şeylere kolayca dahil olup kendisini yeniden keşfedeceği Türkiye'nin en büyük gençlik kulübüdür.

Gençlik Platformu, sadece üniversite öğrencilerinden oluşan bir kulüptür. Kulübümüz; üniversite öğrencilerini teoride almış oldukları eğitimlerin pratik olarak uygulamalarına teşvik etmek, destek vermek ve bu projeleri hazırlamaları için gerekli motivasyonu sağlayıcı etkinlikler planlamak ile bu doğrultuda gerekli pratik eğitimleri düzenlemek için kurulmuştur.

Gençlik Platformu, faaliyete geçtiği andan itibaren ilk 3 ay içerisinde 37 üniversitede temsilcilik oluşturmuştur. Hedef; tüm üniversitelerde bu oluşumun yaygınlaşmasını sağlamak ve üniversitelerdeki genç girişimci potansiyelin, nitelik ve nicelik bakımından geliştirilmesi ile daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla, girişimcilik kültürünün öğrenciler arasında gelişmesine öncülük etmektir.

Yer Aldığı Etkinlikler

21 Kasım 2013
Perşembe
Doğa Koleji Güneşli Kampüsü Girişimcilik ve Başarı Hikayeleri
Doğa Koleji | Güneşli Kampüsü / İstanbul
25 Ekim 2013
Cuma
Nasıl Marka Olurum?
Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Konferans Salonu / İzmir
11 Ekim 2013
Cuma
Sinema Emekçileri Fotoğraf Sergisi
Terracity AVM / Antalya
13 Mayıs 2013
Pazartesi
Nasıl Kişisel Marka Olurum?
Gümüşhane Üniversitesi / Gümüşhane
6 Mayıs 2013
Pazartesi
Nasıl Kişisel Marka Olunur?
Fatih Üniversitesi / İstanbul
12 Aralık 2012
Çarşamba
BULUŞuyoruz
Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü / İstanbul
13 Mayıs 2011
Cuma
4. Sanalkurs Bilişim Seminerleri
Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu / Edirne