desiBel Ajans

desiBel Ajans Resmi
desiBel Ajans, Türk basınının ve iletişim sektörünün deneyimli iki ismi Mustafa Kutlay ve Gökay Çako ile, yaklaşık 7 yıldır pazarlama iletişimi, etkinlik ve organizasyon hizmeti veren Dipnot’un kurucuları Atıl Ünal ile Burak Korucu’nun bir araya gelmesi ile kuruldu. desiBel, bünyesine kattığı Dipnot’un etkinlik ve pazarlama iletişimi deneyiminin üzerine güçlü bir PR çatısı kurdu. Böylece ortaya gerçek anlamda 360 derece iletişim hizmeti verebilecek bir iletişim grubu çıktı.

Ses şiddetinin uluslararası ölçü birimi olan desiBel (dB) kavramını iletişime taşıma iddiasında olan desiBel Ajans için sesin şiddeti iletişimde en temel parametre. Yüksek ses gürültü oluştururken, düşük ses ise cılızdır ve duyulmaz. Yanlış zamanda ortaya çıkan ses ise ne kadar güzel olursa olsun rahatsız edebilir. desiBel, doğru ve etkili iletişim için ses şiddetinin de doğru düzeyde, ortama uygun ve duyulabilir olması gerektiğini savunuyor..

İletişimde kurum ve medyanın ihtiyaçlarının doğru anlaşılması gerektiğine inanan desiBel Ajans, hem kurumlara hem medyaya çağa uygun, yaratıcı ve her iki tarafın ihtiyaçlarını doğru anlayan bir yaklaşımla hizmet verme ilkesini benimsiyor.

Yer Aldığı Etkinlikler

1 Ekim 2014
Çarşamba
ICT Summit Bilişim Zirvesi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul
30 Eylül 2014
Salı
ICT Summit Bilişim Zirvesi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul