Android Geliştirici Günleri 2013

Konferans / Bilişim

14 Haziran 2013, Cuma - 15 Haziran 2013, Cumartesi

10:00 - 18:00

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

 AGG şimdi 2013 için tekrar yükleniyor. AGG 2013, ODTÜ KKM’de (Kültür ve Kongre Merkezi) 14/15 Haziran 2013 tarihlerinde yeniden düzenleniyor. AGG 2013 bölgenin uluslararası en büyük teknoloji ile ilgili etkinliklerinden biri olmayı hedefliyor. AGG 2013 de daha çok katılımcı, daha çok eğlence, daha çok iş ağı ve daha çok ilham olacaktır.

Android Dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi. Teknolojinin mobil etrafında döndüğü bugünlerde, yüksek pazar payı ile Android günlük teknolojik gelişmelerin merkezine yakın, belki de merkezinde bulunmaktadır. Android konusunda geliştirici seviyesinde bilgi paylaşımında bulunmak, farkındalık oluşturmak ve gelecek teknolojik akımları tahmin etmek için Android Geliştirici Günleri düzenlenmektedir.

Amaç ve Hedef

Android Geliştirici Günlerinin gelecek teknolojilerin öngörülebildiği ve mobil teknolojilerdeki gelişmelerin geliştiriciler açısından değerlendirildiği, katılımcılara küresel pazara girme konusunda ilham ve kıvılcım veren bir organizasyon olması amaçlanmaktadır. Android Geliştici Günleri aynı zamanda kendisini ingilizce Android Developer Days olarak duyururarak bölgenin konu ile ilgili en büyük uluslararası organizasyonlarından birisi olmayı hedeflemektedir.

Android Geliştirici Günleri, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde 14 / 15 Haziran 2013 tarihlerinde A, B,C ve H salonlarında gerçekleşecektir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi
Ankara / Çankaya / ORTADOĞU
ODTÜ Kampüsü, Balgat, Ankara
Etkinlik Konuları
BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ
CloudTalk Global
İstanbul Kongre Merkezi
CloudTalk Global
İstanbul Kongre Merkezi