Anadolu Hayat Emeklilik

Anadolu Hayat Emeklilik Resmi
Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında "Türkiye'nin ilk hayat sigortası şirketi" olarak kuruldu. Türkiye'nin halka açık ilk ve tek emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi toplamında en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor.

Bir Türkiye İş Bankası iştiraki olan Anadolu Hayat Emeklilik'in hisse senetleri, BİST Ulusal Pazarı'nda ANHYT sembolü ile işlem görmektedir.

Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan Anadolu Hayat Emeklilik; İstanbul (2), Ankara, Adana, Bursa, İzmir ve Antalya'da bulunan bölge müdürlükleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki şubesi, direkt satış ekibi ve 250'yi aşkın acentesiyle ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik ülkemizdeki en yaygın bankasürans ağına sahiptir. Şirket; Türkiye İş Bankası, Anadolubank, HSBC, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, BankPozitif ve Albaraka Türk Katılım Bankası'nın 1.800'ü aşan şubesini hizmet sürecinin temel bir dağıtım kanalı olarak kullanmaktadır.

Yer Aldığı Etkinlikler

2 Ocak 2014
Perşembe
Kadın Gözüyle Hayattan Kareler'14
Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Müşavirliği / İstanbul