Zaz Konseri

Konser / Pop

15 Haziran 2013, Cumartesi

16:00 - 19:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

"Je Veux" parçası ile "En beğenilen Fransız şarkıcı" unvanının sahibi olan Zaz, "Vodafone Istanbul Calling" etkinlikleri kapsamında Parkorman'da sahne alacak. 
Yeni albümünün çıkış parçası "On ira" ile yeniden adından söz ettirmeye başlayan Zaz, bir kez daha Türkiye'deki hayranlarıyla buluşacak. 

Buğulu sesi ve sıra dışı duruşuyla  ve “Je Veux” parçası ile “En Beğenilen Fransız Şarkıcı” ünvanının sahibi genç müzisyen Zaz, CIAM Conservatoire in Bordeaux’da aldığı eğitimi, başka gruplarla yaptığı çalışmaları ve jazz, rock, blues, Latin kültürüne duyduğu ilgiyle tanınıyor. İlk keşif hikayesi de şarkıları kadar ilgi çeken Zaz, Paris sokaklarında verdiği canlı konserler sayesinde keşfedildi ve kısa süre içerisinde youtube üzerinde rekorlar kıran videosuyla zirveye yükseldi.
Zaz, büyülü kişiliği, enerjik sesiyle yaramaz ve kararlı bir şekilde yine yola çıkıyor ve bu sene Mayıs ayında yayınlanacak olan yeni albümünün tanıtımı kapsamında Türk hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bu albümün çıkış parçası hızlı ritimli “On ira” ile adından söz ettirmeye başlayan Zaz Vodafone İstanbul Calling kapsamında 15 Haziran’da Parkorman’da sahne alacak.

Ön grup: Fourinthepocket

İstanbul'daki hemen hemen her konser salonunda sergiledikleri enerjik ve eğlenceli performanslarıyla kendilerine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Fourinthepocket, 15 Haziran'da Zaz konserinden önce Parkorman'da sahne alacak. 
Fourinthepocket konserleri, soul, funk, R&B türlerinde yaptıkları harika cover'larla ve gerçekten kusursuz canlı performanslarıyla baştan sona bir parti edasında geçiyor. Grubun cover'ladığı isimler arasında Michael Jackson, Outkast, Erykah Badu gibi isimler yer alıyor!

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Parkorman
İstanbul / Şişli / MASLAK
Büyükdere Cad. Fatih Çocuk Ormanı
Etkinlik Konuları