Yunus Emre Güzer

Yunus Emre Güzer Resmi
2004 yılında Garanti Bankası bünyesinde profesyonel anlamda Elektronik Ticaret’le tanışmıştır. Buna müteakip Hedef Alliance Holding’te B2B platformu ve CRM altyapılarının kurulumu, müşteri ile temas noktalarının iyileştirilmesi alışmalarını yürütmüştür.

2007 yılında katıldığı Teknoloji Holding bünyesinde dünyada satın almayı kendi üzerinde barındırabilen “ilk ve tek” fiyat kaşılaştırma sitesinin iş geliştirme tarafında yer almıştır. Bu sürede yapay sinir ağları ile ürün/kategori eşleştirililebilmesi amacı ile; Tübitak ve TTGV destekli E-Ticaret’te yapay zekaya dayalı güvenli veri tabanı entegrasyonu” projesinde aktif rol almıştır. Garanti Ödeme Sistemleri’nde, E-ticaret ürünleri yöneticiliği kapsamında birçok yeni ödeme yönteminin doğuşuna önayak olmuştur.

Bankalararası Kart Merkezi başta olmak üzere, birçok kurumda Elektronik Ticaret’in tüm bilinmeyenleri ile ilgili eğitimler vermektedir. Bunun yanı sıra mevcut sistemlerin müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilmesi ve sektörün yeni oyuncularının iş modelleri hakkında danışmanlık vermektedir. 2011 yılı Eylül ayı itibariyle Naspers’a bağlı global ödeme sistemi PayU Türkiye’nin Ülke Müdürlüğü pozisyonuna atanmıştır.

Yer Aldığı Etkinlikler

31 Ekim 2017
Salı
2. E-İhracat Konferansı İçin Geri Sayım Başladı!
Double Tree By Hilton Otel / İstanbul
22 Nisan 2014
Salı
Eticaret SEM 2014
Doğuş Üniversitesi / İstanbul
3 Ekim 2013
Perşembe
İstanbul E-Ticaret Zirvesi
Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi / İstanbul
31 Mayıs 2013
Cuma
2. E-Ticaret Konferansı ve Fuarı
Haliç Kongre ve Kültür Merkezi / İstanbul
22 Mayıs 2013
Çarşamba
Webrazzi Startup'13
Point Hotel Barbaros / İstanbul
12 Aralık 2012
Çarşamba
Webrazzi Ödeme Sistemleri'12
Point Hotel Barbaros / İstanbul
7 Aralık 2012
Cuma
5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi
İTÜ Maçka Kampüsü / İstanbul