Univerist

Univerist Resmi
Univerist Business School; Univerist BS eğitim ve danışmanlık Hizmetleri bünyesinde kurulan ve e-Micro MBA eğitimleri veren , internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak iş dünyası ile ilgili e-Micro MBA eğitimleri alabilmenize olanak sunan bir uzaktan eğitim akademisidir.

E-Micro MBA eğitimlerinin temeli yoğunlaştırılmış yönetim bilimleri eğitimleridir. Hangi iş alanı, hangi sektör olursa olsun, hangi akademik eğitimi alırsanız alın e-Mikro“Master of Business Administration” Micro MBA programında okutulan derslerin pratikte de kullanılabilirliğinin ispatlanmış olması MBA eğitimlerinin önemini daha da artırmaktadır. Yönetim departmanlarında kariyer hedefleyenlerin yeni eğitimler almaya ve alınan eğitimlerini güncelleştirmeye her zaman ihtiyacı olacaktır.

Dünyada her geçen gün, akademik ve kurumsal eğitim programlarının yanı sıra uzaktan eğitim teknolojisinin kullanımı yaygınlaşmaktadır. Genişleyen ürün yelpazesiyle hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara “sertifikalı e-öğrenme hizmeti” vermeyi amaçlayan Univerist Business School, Türkiye’de bu eksikliği gideren bir çözüm olarak ortaya çıkmış olup 2012 yılından beri çözümlerine devam etmektedir.

Business School, alanında uzmanlaşmış bir çok eğitmenin hazırlamış olduğu değerli eğitim materyallerini sizlere online olarak sunmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni Micro MBA proğramları için çalışmalarnı sürdürmektedir.

Yer Aldığı Etkinlikler

3 Mart 2016
Perşembe
9. Sanalkurs Bilişim Seminerleri
İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi / İstanbul