Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi - KALDER

Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi - KALDER Resmi
1991 yılında İstanbul'da kurulan KalDer'in İzmir Şubesi 1995 yılında çalışmalarına başlamıştır.KalDer İzmir Şubesi mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek, ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bu güne kadar 80.000 kişiye 5000 eğitim veren KalDer, özel ve kamu kuruluşlarının gelişimine önemli katkılarda bulunmaktadır. EFQM (Avrupa Kalite Yönetim Vakfı)'in ülkemizdeki tek temsilcisi olan KalDer, Mükemmellik Modeli'nin ülkemizdeki eğitim ve uygulamalarına yönelik tek lisans sahibi kuruluştur. Ulusal Kalite Hareketi (UKH) kapsamında Mükemmellik Modeli'ne göre yaptığı özdeğerlendirme sonucu sunduğu yol haritası ile kurum ve kuruluşların rekabet seviyesinin yükseltilmesinde rehberlik yapmaktadır.

KalDer verdiği Kalite Ödülleri ile bu yıl 13.sü gerçekleştirilecek olan Mükemmelliği Arayış Sempozyumu , Ege Bölgesi Kalite Ödülü, Ulusal çapta verilen Yılın Başarılı Ekibi Ödülü, Ulusal Kalite Hareketi, kalite ve yönetim sistemleri üzerine verdiği eğitimler, çalıştaylar ve düzenlediği ilgi sempozyumları ile şehrimizin ve bölgemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biridir. Bölgemizde bulunan özel ve kamu kuruluşlarıyla yakın işbirlikleri yürüten KalDer İzmir Şubesi'nin bugün 132 asil, 23 Fahri, 39 öğrenci üyesi bulunmaktadır.

Yer Aldığı Etkinlikler

3 Haziran 2014
Salı
15. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu
İzmir Hilton Oteli / İzmir
5 Haziran 2013
Çarşamba
Mükemmelliği Arayış Sempozyumu
Swissotel Grand Efes / İzmir

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mongodb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: