Treo

Treo Resmi
Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından biri olarak, kurulduğumuz 2005 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla network ve güvenlik, sunucu ve depolama, sanallaştırma, otomasyon, kurumsal yedekleme çözümleri, teknoloji servisleri ve kişisel sistemler ile “Microsoft lisanslama danışmanlığı” alanlarında hizmet veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Sürdürülebilir büyümeye dayalı felsefemizle 2007 yılında Microsoft’un en yüksek büyüme gösteren iş ortağı olduk. 2007, 2008 ve 2009 yıllarında ise arka arkaya HP’nin En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı (OBİ) olma başarısını gösterdik. 2010 yılında IBM Yılın Projesi Ödülü’nü kazandık. 2011 yılında da server,storage uzmanlıklarımızın yanına Unified Networking Specialist ve Virtualization Solutions Specialist ünvanlarını ekledik. 2012 yılında ise HP Gold Computing Systems Specialist, HP Gold Entreprise Storage Specialist, HP Gold Personal Computing Specialist ve HP Gold Workstations Specialist ünvanlarını kazandık.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarmızla uzmanlıklarımızı bir üst seviyeye çıkardık. İçinde bulunduğumuz 2013 yılında HP Advanced Storage, HP Advanced Computing ve Microsoft Management Gold Specialist ünvanlarıyla yolumuza devam ediyoruz.

Yer Aldığı Etkinlikler

26 Ekim 2013
Cumartesi
Server 2012 R2 Day
Bellevue Residence - Microsoft Istanbul Ofisi / İstanbul
25 Mayıs 2013
Cumartesi
Migration Day
Bellevue Residence - Microsoft Istanbul Ofisi / İstanbul
20 Nisan 2013
Cumartesi
Remote Desktop Services RDS 2008 - 2012 Day
Bellevue Residence - Microsoft Istanbul Ofisi / İstanbul