Serkan Gülener

Serkan Gülener Resmi
İstanbul Alman Lisesi’nin ardından, Almanya-Karlsruhe Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği ve Enformatik bölümünü bitirdi. Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik Bölümü’nde master, İsviçre St. Gallen Üniversitesi’nde MBA yaptı. Kaliforniya Berkeley Üniversitesi’nden Stratejik Yönetim ve Organizasyonel Gelişim diploması aldı.

Kurumsal Hayata Siemens’te pazarlama ve stratejik planlama bölümlerinde adım attı. Daha sonra Almanya’da Simon-Kucher Partners danışmanlık şirketinde yönetim danışmanlığı tecrübesi kazandı. İlerleyen yıllarda Siemens Business Services ve Siemens Medikal Çözümler’de satış yöneticiliği yaptı, Management Centre Türkiye’de Performans Gelişim Çözümleri Yöneticisi ve Danışman/Eğitmen olarak çalıştı.

Simon-Kucher & Partners Türkiye ofisinin kurucu direktörü olan Serkan Gülener’in, strateji gelişimi, yetkinlik modellemesi, yetenek gelişimi, kurum kültürü, değişim yönetimi, bilgi ve inovasyon yönetimi, performans, grup ve ilişki koçluğu alanlarında uzmanlığı bulunuyor.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul