Sakarya Üniversitesi Üretim Araştırmaları Topluluğu

Sakarya Üniversitesi Üretim Araştırmaları Topluluğu Resmi
Zirveye Uzanan Çizgide Hayallerinizi gerçekleştirin.
Misyon
Özgüveni gelişmiş, pozitif düşünebilen, kendine ve topluma saygılı bireyler yetişmesine katkıda bulunmak.
Açıklama
Bütün üniversiteyi kapsayacak düzeyde geniş bir çalışma alanına sahip olarak hazırladığımız toplulukta her alanda başarının anahtarı olmayı hedeflerken özgüveni gelişmiş, pozitif düşünebilen bireyler oluşturmayı hedeflemekteyiz. Özellikle her öğrencinin üniversitedeyken aktif çalışma ortamında bulunarak kendilerini ifade etme ve birşeyler başarmanında Mutluluğunu tatmalarını istiyoruz. Dolayısıyla her birey somut olarak başarmanın tadına vardıkça hem özgüvenleri gelişecek hemde iş hayatında daha da başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceklerdir.
Proje grupları oluşturarak her öğrencinin aklında bulunan küçükte olsa fikirlerini ortaya dökerek birlikte büyük projeler oluşturmaları için uygun ortamlar hazırlamayı ve onları teşvik edici kurum ve kuruluşların üst düzey yetkilileri ile buluşturmayı hedeflemekteyiz.
Bunların dışında sektörlerle ilgili teknik geziler,eğitim, panel ve konferanslar vererek bireylerin çalışacakları alanlar hakkında ve meslekleri hakkında bilgi edinmelerini ve doğru kişiler tarafından yönlendirilmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz.

Yer Aldığı Etkinlikler

19 Aralık 2013
Perşembe
Enerji Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi / Sakarya
14 Kasım 2013
Perşembe
Herkesin Bir Web Sitesi Olsun Wordpress ve Yeni Medya Eğitimi
Sakarya Üniversitesi / Sakarya
29 Nisan 2013
Pazartesi
Üniversitesi Eğitiminde ve Araştırmada Yeni Yaklaşımlar ve Stratejiler
Sakarya Üniversitesi / Sakarya