Rihanna Konseri

Konser / Pop

30 Mayıs 2013, Perşembe

19:00 - 22:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

 Dünyanın en çok takip edilen süperstarı Rihanna – Facebook’ta 62.5 milyondan fazla takipçiyle 1 numara olan- 2013’te Diamonds World Tour ile İstanbul’a geliyor. 8 Mart’ta Amerika’da 28 şehirde sahne alacak Rihanna sonrasında Avrupa’yı ele geçirecek.

Avrupa turnesi İspanya’nın Bilboa şehrinde 26 Mayıs’ta başlıyor ve sırasıyla Avusturya,Türkiye, Belçika, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Portekiz, İsveç ve İngiltere’de sahne alacak.

Pozitif Live tarafından düzenlenen İstanbul konseri 30 Mayıs Perşembe akşamı BJK İnönü Stadyumu’nda gerçekleşecek. Rihanna, Diamonds parçasıyla kariyeri boyunca sergilediği en hızlı yükselişi gösteriyor.

7. albümü olan Unapologetic ile Billboard Top 200 listesinde kısa zamanda 1.sıraya yükselmeyi başardı. Diamonds parçasıyla günden güne başarısını arttıran Rihanna bu parçayla Billboard’s Hot 100 parçaları listesinde 12. Kez 1 numarayı garantilemiş oldu. Başarı tablosunun başlangıcı olan 13 Mayıs 2006 yılında yayınladığı Sos parçası ile 6 yıl içinde toplamda 12 kere Hot 100 listesinde 1 numara olmayı başararak tarihte en hızlı yükselen kadın sanatçı ünvanına sahip oldu. Diamonds parçası yayınlanmasının 4. haftasında 27 ülkede iTunes listelerinde 1 numaraya, 55 ülkede de ilk 5’e girmeyi başardı. 6 Grammy ve 7 Billboard Müzik ödülü sahibi Rihanna, bugüne kadar toplam 37 milyon albüm ve 146 milyon dijital albüm satışına imza attı.

Şu anda da internet üzerinden en çok satın alınan albüm listesinde birinci sırada yer alıyor. Youtube’da 2.9 trilyon kez izlenme ile Forbes tarafından sosyal medyada en çok izlenen sanatçı seçilen Rihanna, Facebook’ta 62 milyon üzerinde fan ve Twitter’da da 26 milyonun üzerinde takipçiye sahip.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
BJK İnönü Stadyumu
İstanbul / Beşiktaş
Vişnezade Mahallesi, Dolmabahçe Cad. Dolmabahçe Sarayı karşısı
Etkinlik Konuları