Rana Pendar

Rana Pendar Resmi
Rana Pendar, İ.Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. Lisans eğitiminden sonra işletme alanında gelişimine devam etmiş ve yine İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme İktisadı Enstitüsünde CPIM / Uluslar arası işletmecilik bölümünü bitirmiştir.

Eğitimi sonrasında kariyerine finans alanında başlayan Rana Pendar Türkiye’nin önde gelen bankalarında kurumsal ve bireysel bankacılık bölümlerinde çalışmış ve yöneticilik yapmıştır. Profesyonel kariyeri boyunca ekiplerinin gelişimi ve eğitimi konusunu her zaman birinci sırada tutan Rana Pendar finans sektöründe kariyerini eğitim ve koçluk alanına kaydırmaya karar vermiş ve bu alanda çalışmalarda bulunmuştur.

Koçluk alanında eğitimlerini Uluslar arası Koçluk Federasyonu’ndan (ICF) akredite okullardan olan Adler Learning International Koçluk Okulu’nda almıştır. Sonrasında yine bu okulda ileri düzey koçluk eğitimlerini tamamlayarak ACC ünvanını almıştır. Aynı zamanda Erickson CollageDenge Merkezinde NLP Practitioner eğitimini tamamlamıştır. Yaşam amacına hizmet eden en önemli unsurlar sevgi, cesaret, denge ve değişim olması nedeniyle, “koçluk yapmak” hayatında ayrıcalıklı bir öneme sahip olan Rana Pendar, . Seyahat etmek, farklı bölgelerde trekking, kayak ve sörf yapmak, piyano çalmak yapmaktan en hoşlandığı hobileridir.

The Coaching Company bünyesinde Atölye çalışmaları ve Kurumsal Yönetici Koçluğu yapmakta, İstanbul’da yaşamaktadır.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul