Onur Levent

Onur Levent Resmi
2010’un son aylarında dikey alışveriş siteleri üzerine kapsamlı pazar araştırmaları yürüterek yeni kurulacak Zizigo’nun yatırım sürecinde aktif rol aldı. Ocak 2011’den itibaren Markafoni’nin dikey alışveriş sitesi Zizigo’nun Genel Müdürü olarak görevini devam ettirmektedir.

Ankara doğumlu Onur Levent’in Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden lisans, New York Lubin School of Bussines’tan Finansal Yönetim alanında MBA derecesi bulunmaktadır.

New York’ta bulunduğu yıllarda, Auerbach Grayson brokerlık firmasında EMEA’dan sorumlu analist ve satış uzmanı olarak görev yaptı. Daha önce Türkiye’nin önde gelen tekstil yan sanayi üreticilerinden Pars Tekstil’in yurtdışı satışlarını koordine etti, yeni lojistik sisteminin entegrasyonu ve üretim tesislerinin kurulmasında aktif rol aldı.

Markafoni’ye katılmadan önce tekstil ve finans alanındaki tecrübelerini internet teknolojileri ve e-ticaret ile birleştiren Levent, firmaların internet altyapılarına yönelik teknik çözümler üreten ve ISP hizmetleri sunan Netvizyon Bilgi İşlem’e ortak olarak yeni satış kanallarının kurulması ve yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Yer Aldığı Etkinlikler

7 Aralık 2012
Cuma
5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi
İTÜ Maçka Kampüsü / İstanbul