Mobil Günler

Eğitim / Bilişim

21 Aralık 2012, Cuma - 23 Aralık 2012, Pazar

12:00 - 17:30

Ücretsiz

Etkinlik Detayları

Mobil Günler, Bilkent IEEE Öğrenci Kolu tarafından düzenlenecek olan ve katılmak isteyen herkese açık olan bir etkinliktir. Gün geçtikçe mobilleşen dünyanın öncüleri olan biz mühendislerin şu anda kullanılan ve ileride kullanılacak olan mobil teknolojiler hakkında bilgi edinmelerini sağlamak amaçlayan Mobil Günler Etkinliği; mobil dünyanın hizmetlerini kullanan bireylerin bugün dünyadaki yeri ve gelecekteki yeri hakkında bir farkındalık yaratmayı da amaçlamaktadır.

Mobil Günler, 21-22-23 Aralık Tarihlerinde Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek ve 3 gün boyunca sürecek olan seminerler, laboratuvar çalışmaları, eğitimler, firma oturumlar ve destekleyici oturumları gibi birçok farklı oturumdan oluşacaktır. Mobil Teknolojileri çok geniş bir yelpazede ele alacak olan bu oturumlar, önde gelen mobil işletim sistemleri (Android, IOS, Windows Phone vs.) ve bu sistemler ile kullanılan teknolojilere odaklanmasının yanı sıra mobil teknolojilerin hayatımızdaki yeri ya da teknolojilerin getirdiği hukuksal tartışmalar gibi konuları da barındıracaktır.

Katılımcıların mobil dünya hakkındaki bilgi birikimlerini arttırabilecekleri, başlangıç ve ileri seviyelerde verilecek olan eğitimlerle kendilerini teknik anlamda geliştirebilecekleri bu etkinlik; Bilkent IEEE Öğrenci Kolu tarafından 21-22-23 Aralık tarihlerinde Bilkent Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. Etkinlik sırasında kontenjanlar dâhilinde katılımcılara yatılı kalma imkânı da sağlanacaktır. Etkinlik, katılmak isteyen herkese açık ve ücretsizdir. Etkinlik programı, katılım formu ve etkinlikle ilgili daha detaylı bilgiye; www.mobilgunler.org web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Bilkent Üniversitesi
Ankara / Çankaya / BİLKENT
Bilkent Üniversitesi, Bilkent, Çankaya, Ankara
Etkinlik Konuları