Mayasoft Bilgi Sistemleri

Mayasoft Bilgi Sistemleri Resmi
Mayasoft, 2001 yılında Microsoft’un uluslararası sertifika eğitimlerini kurumsal ve bireysel olmak üzere iki farklı başlık altında vererek faaliyetlerine başlamıştır. Eğitimci kadrosunun deneyimli olması kısa sürede sektörde iyi bir yer edinmesini sağlamıştır. Eğitim konusundaki başarıları yanı sıra danışmanlık hizmetleri ile kurumsal müşterilerine hizmet vermeye başlayan Mayasoft, kısa sürede önemli kurumların projelerini başarıyla tamamlamıştır. Danışmanlık hizmetleri ile eğitim hizmetlerini birbirine entegre ederek katma değerli bir hizmet modeli ile farkındalık ortaya koymuştur.

Mayasoft, dünyadaki önemli teknoloji üreticilerine ait ürünler ile çözümler geliştirmekte ve kurumların ihtiyaçları için Teknoloji Danışmanlık hizmetlerini aynı zamanda ürün tedariği ile entegre etmektedir. Mayasoft, konusunda uzman ve üst düzey proje deneyimine sahip kadrosu ile müşterileri için en verimli projeleri geliştirir ve uygular.

Doğruluk ve dürüstlük, güven, verimlilik, katma değer sağlama, güçlü iletişim kavramları Mayasoft olarak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

İlkeli hizmet anlayışına sahip olan Mayasoft, üreticiler ve dağıtıcılarla birlikte tahsis ettiği iş birlikleri ile deneyimlerini en iyi şekilde paylaşarak bilişim sektörünün önemli bir değeri olmaya devam edecek.

Yer Aldığı Etkinlikler

9 Eylül 2015
Çarşamba
Office 365 Day
Bellevue Residence - Microsoft Istanbul Ofisi / İstanbul