Management Study with Executives (MSE)

Zirve / Yönetim

21 Kasım 2020, Cumartesi - 22 Kasım 2020, Pazar

10:30 - 17:30

Ücretli

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Management Study with Executives (MSE); Türkiye'nin en eski ve köklü öğrenci kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 10. kez düzenlenecek olan, 2 gün boyunca farklı sektörlerden üst düzey yöneticiler ile katılımcılar arasında sağlam bir köprü kuran Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

MSE’yi ayrıcaklıklı kılan ; iş dünyasının en prestijli firmalarından gelen üst düzey yöneticilerin kariyerlerindeki dönüm noktalarını, başarı ve başarısızlık hikayelerini anlattıkları liderlik seminerleridir. Online sunumlar olarak 2 gün boyunca gerçekleşecek bu seminerlerde C-level yöneticilerin başka hiçbir yerde bulamayacağın konuşmalarından ilham alarak kendi kariyer yolunu çizebilirsin.

MSE’de Networking Room sayesinde sektörlerin lider şirketlerine ayrılan online odalarda üst düzey yöneticiler ve şirket görevlileri ile iletişim kurup çevreni genişletebilir, aklındaki sorulara cevap bulabilirsin. Online ortamda gerçek bir networking ortamı oluşturarak hayalindeki sektör ve şirket hakkında birinci ağızdan bilgi alabilir, çeşitli departmanlardan görevlilerle bir araya gelebilirsin. Sunumlarla eş zamanlı olarak 21 Kasım'da açık olacak online networking odalarında sektörün önde gelen şirketleri katılımcıları bekliyor olacak!

MSE’de ayrıca üst düzey yöneticilere kendini göstermek ve deneyimleyerek öğrenmek için önemli fırsatlar sunan ödüllü vaka analiz çalışmaları ve workshoplar da olacak. Sektörlerinin önde gelen şirketleri tarafından düzenlenecek online vaka çalışmaları (case Study), analitik düşünme yetisi ve problem çözme becerilerini takım çalışması ortamıyla destekleyerek iş hayatından bir örnek sunar. Katılımcılara kendini geliştirme ve staj bulma gibi imkanlar sağlayan vaka çalışmaları, başarıya açılan kapıların anahtarı niteliğindedir.

Altı yıl önce Yılın En İyi İş Adamı seçilen Ahmet Nazif Zorlu’nun MSE 13’te söylediği “Bu organizasyon benim gençliğimde olsaydı Vestel şu an çok daha büyük olurdu.” sözü neye dayanıyor?
Dört yıl önce Yılın En iyi İş Kadını seçilen Begümhan Doğan Faralyalı’nın “Ben hayatta da kendini bilmeden yaşamaya çalışmanın çok zor bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Onun için kendinizi tanımaya bu etkinlikle başlayın.” sözü de Ahmet Nazif Zorlu’yu destekler nitelikte.


Bir kariyer etkinliğinden beklenen her şeyi fazlasıyla karşılayan MSE 21-22 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesinde!

*Etkinliğimiz sertifikalıdır.

 

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Online
İstanbul / Beşiktaş
Etkinlik Konuları