Kariyer Eğitim Kurumları

Kariyer Eğitim Kurumları Resmi
Kariyer Eğitim Kurumları 1989 yılından günümüze Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Moda ve Güzellik sektörlerine 40.000’in üzerinde profesyonel yetiştirmiş özel mesleki eğitim kurumudur.

MİSYON

Kariyer Eğitim Kurumları’nın misyonu moda ve güzellik alanlarında öğrencilerini sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek, global rekabete hazır donanım ile yetiştirmektir.

VİZYON

Kariyer Eğitim Kurumları, Türkiye'deki öncü ve lider pozisyonunu uluslararası platformda da sağlamak ve çalışmalarını geliştirmek için Londra'da yeni bir şube açmayı hedeflemektedir. Londra şube ile Türkiye'nin ilk ve tek uluslararası moda ve kozmetik eğitim merkezi olarak öncülüğünü sürdürecektir.

Kariyer Eğitim Kurumları Nişantaşı merkez şubesi ile birlikte, Bakırköy, Kadıköy ve Şirinevler şubelerinde son teknoloji ile donatılmış sınıflarında her yıl 3000’e yakın öğrenciyi sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek alt yapı ile sektöre kazandırmaktadır.

SEKTÖRDE İLKLERİMİZ;

Türkiye’de biçki – dikiş olarak adlandırılan eğitimlere uluslararası bir boyut kazandırarak Milli Eğitim Bakanlığınca “resmi” olarak MODA TASARIMI eğitimini ve ibaresini ilk başlatan kurumudur.
Aynı zamanda, Bilgisayarlı Modelistlik eğitimlerini de Milli Eğitim Bakanlığınca “resmi” olarak ilk başlatan eğitim kurumudur.
Güzellik sektörünün gelişiminin ilk gününden beri devlet okulları haricinde Türkiye’nin İlk Özel Güzellik Eğitim Kurumu olma ünvanını taşımaktadır.
Eğitim müfredatları ve şube alt yapıları Dünya Kalite Enstitüsü tarafından incelenip Dünya Kalite Belgesi ISO 9001 alan ilk ve tek moda ve güzellik eğitim kurumudur.

Yer Aldığı Etkinlikler

Bu markaya ait hiç etkinlik bulunmuyor. Etkinliklerinizin burada yer almasını istiyorsanız ücretsiz olarak "Etkinlik Ekle" kısmından ekleyebilirsiniz.