Kağan Direl

Kağan Direl Resmi
1985 yılının temmuzunda Çanakkale’de doğmuştur. Daha çocukluğunda iş hayatına meraklı olan Kağan DİREL ilkokul 5. Sınıftan itibaren sürekli çalışmıştır. Pazarcılık, muavinlik, garsonluk gibi işlerden sonra artık lisede Anadolu sigorta acentesi yetkilisi olmuştur.
İlk üniversitesi olan Ankara Üniversitesi’nde okulun öğrenci başkanı olmuş, 2. Üniversitesi Aydın’da ekonomi okurken ilk yıllarında organizatörlük, basketbol takımı kaptanlığı ve uniclub ve youthzone holdingin marka elçiliğini yapmıştır.
4. Sınıfta yerel 3 şirkete danışmanlık yapmaya başlayan eğitmenimiz o yıllarda Connecting şirketinin İnsan Kaynakları müdürlüğüne yükselerek Türkiye’nin en genç İK müdürü olarak bugüne kadar danışmanlık yaptığı birçok firmada personel alım sürecinde bulunmuştur. 2 yıl önce Garanti’ye tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi eğitim ve sınav derecesiyle girmiştir.
Kağan DİREL “A’dan Z’ye Bankacılık” “Üniversite’den İş Hayatına Kariyer Yıldızlığı” İŞ’te Gelişim & Kişisel Gelişim” "İŞ'te İletişim & Kişisel İletişim" “Kişisel Gelişim StandUp’ı” gibi benzersiz eğitimlerinin babasıdır; bu alanda yine Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.
Eğitimlerinde teorik konulardan daha çok eğitim verdiği kitlenin işine yarayacak pratik bilgiler vermekte; bunu yaparken de samimi bir dille; eğitimi alanlarla dost meclisi ortamını oluşturmuştur ve şu ana kadar eğitim verdiği 100.000'i aşkın seyircinin anket sonuçlarına göre

Yer Aldığı Etkinlikler

1 Aralık 2013
Pazar
Eskişehir Üniversitelerarası İletişim Günleri
Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi / Eskişehir