İstanbul Nükleer Santraller Zirvesi

Zirve / Enerji ve Çevre

30 Mayıs 2014, Cuma - 31 Mayıs 2014, Cumartesi

09:30 - 19:30

Ücretli

+90 533 405 56 71

koray@nukleersantrallerzirvesi.com

Facebook

Twitter

Katılım Formu

Etkinlik Web Sayfası

Etkinlik Detayları

Sayın Meslektaşlarım ve Sektör Temsilcileri,

Nükleer Mühendisler Derneği ve Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği olarak; "İstanbul Nükleer Santraller Zirvesi"ni T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın tam desteği, ilgili paydaşlar ve Türk akademisyenlerinin önderliğinde 30-31 Mayıs 2014 tarihinde ülkemizin göz bebeği İstanbul'da düzenleyeceğimizi gururla paylaşmak isteriz.

Gelişen ekonomimize bağlı olarak ihtiyaç duyulan enerji yoğunluğumuz, coğrafi konumumuz, enerjide dışa bağımlılığımız ve Ülkemizin önemli bir geçiş merkezi olmasından dolayı Türkiye büyük enerji projelerini uygulamak zorundadır. Enerjide dışa bağımlılığımızın önlenmesi için yapılacak olan bu projeler; konunun uzmanları olan tüm tarafların bir araya gelmesini gerektirmektedir. Uluslararası katılımlı bu Zirvede nükleer santrallere yatırım yapmak isteyen uluslararası firmalar ve bu firmalar ile çalışmak isteyen yerel firmaların yanı sıra, kamu ve yerel yönetim kuruluşlarının yetkilileri bir araya gelecektir. Bu Zirve sayesinde nükleer santralleri farklı açılardan değerlendiren tüm paydaşlar Türk kamuoyunun nükleer santrallere bakışını da öğrenebileceklerdir.

Sizleri herkesin yaşamı boyunca en az bir kez ziyaret etmesi gereken, kıtaların birleştiği şehirde ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Doğu ve batı kültürünün büyüleyici bir karışımı olan İstanbul, canlılığı ve modernliği ile eşsiz bir kimliğe sahiptir ve on bin yıllık zengin geçmişinin yanında canlılığı ve coşkuyu barındırmaktadır. Bu nedenle, Zirve katılımcılarımız için son derece cazip sosyal aktiviteler de planlamış bulunmaktayız.

Tüm bu hazırlıklar ve en iyi konuşmacıların davet edilmesi gayreti, daha bilimsel ve tüm paydaşlar için doyurucu bir Zirve yapma arzusundan doğmaktadır. Sizlerden beklentimiz Zirvemize aktif katılımınız ile bizleri onurlandırmanızdır.

Saygılarımızla...

Bu etkinliğin süresi geçmiş
Grand Cevahir Otel
İstanbul / Şişli / OKMEYDANI
Darülaceze Cad. No: 9
Etkinlik Konuları