İrem Önal

İrem Önal Resmi
İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Koç Üniversitesi Endüstri / Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans programını tamamladı. Yüksek lisansı boyunca Global Bilgi, Citibank gibi şirketlerin projelerine dahil oldu; eğitimler verdi. Yüksek lisansının son senesinde 3M’de part time İK Sorumlusu olarak görev yaptı. Sonrasında, Türk Tuborg Carlsberg’de İK Uzmanı olarak işe başladı. İşe alım, eğitim ve performans yönetimi fonksiyonlarında çalıştı. Sonrasında, Frito Lay’de İK Sorumlusu olarak göreve başladı. İK Süreçlerinin yürütülmesinde, Organizasyon Yönetim ve Gelişim projelerinde çalıştı. İK’nın farklı alanlarını gördükten sonra 2011 yılında PepsiCo Satış İK Müdürü olarak atandı. Saha yetenek yönetimi projeleri ve liderlik gelişimi programlarını yürüttü.

Hali hazırda Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde İK ve C&B Müdürü olarak görev yapıyor, yetenek yönetimi, ücret yönetimi, satış geliştirme projeleri ve işveren markası projelerinde görev yapıyor. Aynı zamanda, Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde yarı zamanlı öğretim üyesi olarak “Sosyal Psikoloji ve Organizasyonlar, Organizasyonel Davranış” MA derslerini veriyor.

Uzmanlık alanları arasında; Satış İnsan Kaynakları yönetimi, Ücret Yönetimi, İşgücü Planlama ve Analizi, İşveren Marka Yönetimi, İK Pazarlama ve İnsan Kaynakları Sistem Kurulması ve Yönetilmesi bulunmaktadır.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul