Hakan Erdoğan

Hakan Erdoğan Resmi
1981 yılında Denizli’de doğan Hakan Erdoğan, 2005 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Profesyonel iş yaşantısına Eteration A.Ş.’de yazılım mühendisi ve danışman olarak başladı ve bu süre zarfında birçok kurum içinde JavaEE ve SOA tabanlı projelerde yer aldı.

2007 yılı sonlarına doğru GittiGidiyor.com’da servis odaklı mimari (SOA) çerçevesinde ödeme sistemleri altyapısını kurdu. 2008 yılı Ağustos ayında Yazılım Departmanı Müdürü olarak göreve getirilen Erdoğan, 2012 yılı Haziran ayı ortalarına kadar bu görevini sürdürdü.

2012 yılı Temmuz ayı itibarıyla Limango Dış Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri Ltd. Şti. (Otto Group) bünyesine Bilgi Teknolojileri (IT) Direktörü olarak göreve getirilen Erdoğan, halen bu görevini aktif olarak sürdürmektedir.

Özellikle e-ticaret sektörü alanında ve ölçeklenebilir birçok büyük projenin operasyonunda, ekipleriyle birlikte bizzat bulunan Erdoğan, kazandığı deneyimlerini ise Türkiye’nin lider e-ticaret haber portallarından EticaretMag’de yazar ve sektörel çeşitli programlarda eğitmen olarak paylaşıyor. Erdoğan’ın uzmanlık alanları arasında e-ticaret ve ödeme sistemleri başı çekmektedir.

Yer Aldığı Etkinlikler

22 Nisan 2014
Salı
Eticaret SEM 2014
Doğuş Üniversitesi / İstanbul
3 Ekim 2013
Perşembe
İstanbul E-Ticaret Zirvesi
Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi / İstanbul
12 Aralık 2012
Çarşamba
Webrazzi Ödeme Sistemleri'12
Point Hotel Barbaros / İstanbul
7 Aralık 2012
Cuma
5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi
İTÜ Maçka Kampüsü / İstanbul