Gökhan Toğrul

Gökhan Toğrul Resmi
Gökhan Toğrul Hay Group’a 2003’te katıldı. Toğrul üst yönetimler ile çalışarak şirketlerin ihtiyaçlarını tanımlamakta ve iş sonuçlarına katma değer yaratacak çözümler sunmaktadır.

Gökhan Toğrul’un çeşitli sektörlerde ulusal ve uluslar arası şirketlere yönelik kapsamlı projelerin yönetimine ilişkin deneyimi bulunmaktadır. Danışmanlık deneyimi üretim, otomotiv, finans, dayanıklı tüketim ürünleri, tekstil ve kimya sektörlerini kapsamaktadır. Yakın dönemde proje yaptığı bazı firmalar: Sabancı, Koç, Doğuş, Anadolu Endüstri, Borusan, Eczacıbaşı, Kibar gibi Holding şirketleri yanında, İş Grup (Anadolu Sigorta, İş Leasing), Zaman Medya Grubu yer almaktadır.

Gökhan Toğrul müşterilerin stratejilerini hayata geçirebilmeleri için organizasyon tasarımında katkı sağlamaktadır. Kurulan organizasyonel yapının ödüllendirme stratejileri ve performans yönetimi ile entegre edilmesinde müşterileri ile deneyimlerini paylaşmaktadır.

Hay Group’a katılmadan önce Andersen Danışmanlık’ta kıdemli yönetici olarak görev yapan Toğrul Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul