Gelecek Eğitimde Derneği

Gelecek Eğitimde Derneği Resmi
Gelecek Eğitimde Derneği, eğitime gönül vermiş öğretmenler tarafından 26 Mayıs 2014 tarihinde kuruldu. Öğretmenlerin eğitim bilimleri ve eğitim teknolojilerindeki değişimleri takip edebilmelerini sağlamayı ve onlar için vazgeçilemeyecek -temiz- bir bilgi kaynağı olmayı hedefliyoruz.

Keşfettiklerimizi, deneyimlediklerimizi, bildiklerimizi eğitime gönül veren herkesle paylaşmak üzere yola çıktık.

Günümüz çocukları yetişkinlerin önünde gidiyor. Koşar adımla geleceğe yol alan çocukların heyecan ve macera dolu yolculuklarında onlara öncülük edecek; aklını, yüreğini ve ellerini çocuklar yararına kullanabilecek eğitimcilere ihtiyaçları var.

Her çocuk öğrenir fakat her çocuk öğrenmeye sevdalı değildir. Önemli olan sevgiyle, bir işi yapmaya gönüllü olmaktır. Biz yetişkinler, çocukları hayat boyu öğrenmeye hevesli; yaptığından, yaşadığından keyif alan bireyler olarak yetiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmakla sorumluyuz.

Çocuklar bu ülkenin geleceğini inşa edecek kişilerdir ve bu yüzden en büyük yatırım, çocuklarımıza ve onların eğitimine yapılmalıdır. Eğitimi Türkiye’nin gündemini meşgul eden listenin üst sıralarına taşımak istiyoruz.

Yer Aldığı Etkinlikler

25 Eylül 2021
Cumartesi

Online / İstanbul
18 Nisan 2020
Cumartesi
4. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi
YTÜ Davutpaşa Kültür ve Kongre Merkezi / İstanbul
4 Mayıs 2019
Cumartesi
3. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi
Cemal Reşit Rey Konser Salonu / İstanbul