Ertuğrul Belen

Ertuğrul Belen Resmi
Ertuğrul Belen, sonuç odaklı etkin iş ilişkilerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere birey ve kurumların hedeflerine yönelik iş ağı stratejilerini tasarlama vizyonuyla Business Networking Akademi®'yi kurmuştur. Networking'i Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ Sanatı olarak tanımlayan Ertuğrul Belen, bugüne kadar 50 binin üzerinde profesyonele Türkiye'de bir 'ilk' olan Speed Networking® yaptırmış ve uygulamalı Networking eğitimleri vermiştir.

Networking Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabının yazarı ve Girişimciliğin Altın Kuralları kitabının ortak yazarıdır.

Networking danışmanlık ve seminerlerinin yanı sıra araştırmalarını Sabah İş'te İnsan'da yazan Ertuğrul Belen, Türkiye'nin önde gelen işadamları ve sanayi networklerinin kuruculuğu ve yönetiminde bulunmaktadır:

GYİAD (Genç Yönetici ve İşadamları Derneği) Başkan Yardımcısı, Etohum Melek Yatırım Ağı Ekip Üyesi, Pioneer Festival ve Global Girişimcilik Haftası İcra Kurulu üyesidir.

General Motors, PricewaterhouseCoopers ve Natuzzi gibi uluslararası firmalarda uzun yıllar üst-yönetim danışmanlığı yapan Ertuğrul Belen Divas Diamond Yönetici Ortağıdır.

Networking eğitimlerini İngilizce de sunan Ertuğrul Belen, Galatasaray Lisesi ve University of Wisconsin mezunudur.

Ertuğrul Belen, eski milli yüzcüdür.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul
30 Eylül 2014
Salı
Startup İstanbul
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul