Erpa İletişim Elektronik

Erpa İletişim Elektronik Resmi
Monitör, Ups, Projeksiyon, Notebook ve Printer' a ilişkin tüm sorunlarınızı en kısa sürede en profesyonel çözümleri, dünya kalitesinde sunar... Beklentilerinizi karşılar, sizi aradığınız sonuca ulaştırır.

Görüntü ve baskı sistemlerinize ilişkin sorunlarınızda marka gözetmeksizin tam destek sunan ERPA, 1995 yılında kurulmuş olup 1000m2' lik kapalı alanda, TSE yeterlilik belgesi ile sektörün önde gelen firmalarına çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. ERPA, kendi sektöründe her yıl ilk 500 Bilişim Firması arasında yer almaktadır.

Karaköy ofisimiz, servis araçları ve konusunda uzman teknik kadrosuyla ERPA, İstanbul' un her noktasına en kısa sürede, kaliteli ve avantajlı hizmet sunmaktadır.

Monitor, Ups, Projeksiyon, Notebook ve Printer onarımında uzmanlaşan ERPA, Türkiyenin en gelişmiş labaratuvarlarına ve yedek parça stoğuna sahiptir. ERPA, yedek parça tedariğini daha kolay ve daha hızlı yapabilmek için yurt dışı ofislerini de hizmete sunmuştur.

ERPA' da bakımı gerçekleşen ürünler, Ultrasonic yıkama sistemi ve Henkel kimyasalları ile temizlenmekte olup statik paketleme aşamasından da geçtikten sonra müşterilerimize teslimatları yapılmakta, ürünlere onarım sonrası garanti olanağı sunulmaktadır.

ERPA, en kısa sürede en çok sayıda kullanıcının sorununu gidermek için kurduğu geniş servis ağı ve üstün teknoloji ile verdiği hizmet sayesinde sektörde önderliğini sürdürmektedir.

ERPA' nın sektörde 1995 yılından beri deneyimi ile birincil amacı müşteri memnuniyetir. Müşterinin bizlerden aldığı hizmet ve güler yüz, bizim ise onlardan gördüğümüz ilgi, bütün çalışanlarımız ve bizler için birer gurur kaynağıdır.

Yer Aldığı Etkinlikler

17 Haziran 2014
Salı
Temel Elektronik ve Notebook Arıza Tespit Semineri
Erpa İletişim Konferans Salonu / İstanbul
17 Nisan 2014
Perşembe
Temel Elektronik ve Arıza Tespit Semineri
Erpa İletişim Konferans Salonu / İstanbul
24 Mart 2014
Pazartesi
Engelsiz Bilişim Eğitimi
Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği / KKTC