EMN Teknoloji

EMN Teknoloji Resmi
1994 Yılında kurulan EMN LTD.ŞTİ. , Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olduğu HITACHI ( Projeksiyon – Akıllı Tahta ve Yazılımları ),

EYEVIS (Vıdeowall Video Küp ve görüntü kontrol sistemleri) ,

LONGWIN (Doküman Kamera ve Video Konferans) ürünlerinin ithalatı, projelendirme, pazarlama, dağıtım ve teknik servis destek hizmetleri çalışmalarını yürütmektedir.


-Eğitim teknolojileri ve yazılımları,

-İnteraktif eğitim sınıfları, lokal eğitim çözümleri,

-Video konferans sistemleri ile uzaktan eğitim ve toplantı çözümleri ile eğitim, eğitmen ve öğrencinin farklı eğitim mekanlarında iletişim teknolojilerinin kurulması ve kullanılmasını sağlayarak eşzamanlı etkileşimi

-Profesyonel formatlardaki görüntü, kontrol ve yönetim merkezlerinin tüm görüntüleme ve yönetim sistemlerini projelendirilmesi ,

-Ulusal ve uluslararası kongrelerin, ses, görüntü, simultane çeviri (anında çeviri) hizmetlerini sistemlerinde en son teknolojileri kullanılarak planlanlamakta ve gerçekleştirmektir.


Profesyonel görüntü sistemleri, eğitim teknolojileri ve yazılımları konusunda uzman olan EMN LTD.ŞTİ, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve 18 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarındandır.

EMN, Teknolojik değişinim hızına ayak uydurarak müşterilerine en yeni uygulamaları sunmak için uzmanlığını artırmayı, hızlı ve sürekli destek sağlamayı, sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı kendisine misyon edinmiştir.


EMN, Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden olan tedarikçileri ve tüm müşterileri ile yaşam boyu stratejik iş ortaklığı anlayışı içinde çalışan bir şirket olmayı değişmez bir iç kültür olarak benimsemiştir.

EMN, 25 konusunda uzman çalışanı, 40’ ın üzerindeki bayisi, 20’ in üzerindeki yetkili teknik servisleriyle Türkiye’ nin her yerine ulaşan satış ve hizmet ağı ile Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yer Aldığı Etkinlikler

14 Kasım 2012
Çarşamba
Future-Learning 2012 Konferansı
İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü / İstanbul