Elif Duru Gönen

Elif Duru Gönen Resmi
14 yıllık kurumsal kariyerinde, Coca-Cola, Hewlett Packard ve Superonline’da pazarlama ve kurumsal iletişim alanlarında görev yaptı. Son olarak 2006 yılına kadar çalıştığı VAKKO’da iletişim direktörü olarak görev aldı.

Profesyonel yöneticilere ve yönetici adaylarına kariyer koçluğu ve kurumsal kültür projeleri yapan Gönen, iş hayatına yeni katılan gençlerin kurumsal performans gelişimi konusunda 2006 yılından beri workshoplar düzenlemekte ve konferanslara konuşmacı olarak katılmaktadır.

Beraber çalıştığı firmalar arasında; Akbank, Aygaz, BASF, Doğuş Otomotiv, Eczacıbaşı Holding, Ford Otosan, Garanti Bankası, Koç Holding, Mercedes Benz Türk, Migros, Philip Morris SA, Pfizer, Schneider Electric, Unilever, Vodafone, Yıldız Holding bulunmaktadır.
Gönen, PERYÖN, TÜHİD, SHRM, IAF, ASTD, ICF, AMA üyesidir ve gelecekdaha.net paylaşım platformunda ve Habitat İçin Gençlik organizasyonunda gençlere mentor koçluk yapmaktadır.

Uluslararası koçluk sertifikası sahibi ve NLP Practitioner olan Elif Duru Gönen, Keynote Speakers Agency konuşmacısıdır.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul
4 Kasım 2013
Pazartesi
21. Peryön İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul