Dijital İK

Konferans / Bilişim

28 Kasım 2013, Perşembe

11:00 - 17:00

Ücretli

Etkinlik Detayları

Dijital İK 28 Kasım'da!! Salt Galata'da..

Dijital dünya hayatımızı yeniden şekillendiriyor. “Dijital doğanlar” ve “Dijital göçmenler” arasındaki uçurum giderek büyüyor. Yaşanan bu değişim,  iş dünyasını da derinden etkiliyor. Dijital çağın bireylerini anlamak ve onlarla ilişki kurabilmek için, şirketlerin yeni çözümler bulması gerekiyor. Dijital değişim makinelerden gelse de, kaynağında insan unsuru yer alıyor. Bu yüzden kurumlardaki dönüşümün merkezinde insan kaynakları bölümleri yer alıyor. Dijital İK konferansı, bu inançla, insan kaynakları sektörünün dijital çağa ayak uydurma sürecini mercek altına alan bir çalışmadır. Hedefi, gelişmekte olan yeni disiplin ve bakış açılarına iş dünyasının nasıl uyum sağlayabileceği konusunda bakış açıları sunmaktır. Yaşanan belirsizlik dolu ve karmaşık ortamı analiz etmeye yönelik fikirler, nasıl aksiyon alınacağına dair çözümler sunmayı böylece insan kaynaklarının yeni yönetim sistemlerine dair öngörüler ortaya koymayı hedeflemektedir.

Kimlerle konuşuyoruz? 

Büyük yerli ve yabancı kuruluşlardaki İnsan Kaynakları Yöneticileri
Şirketlerin vizyonunu belirleyecek olan tepe yöneticiler
İş hayatındaki gelişmeleri takip etmek isteyen profesyoneller

Konuşmacı profili?

Türkiye’de yaşanan değişim sürecini  tanımlayan, yeni kavramlar ve çözümler sunabilecek iddialı isimlerle birlikte olacağız.Akademisyenler, konusunda uzman profesyoneller, öğrenciler ve iş başvurusunda bulunan yeteneklerle sahnede deneyim ve vizyonlarını paylaşacağız. Konferans günündeki  kahve molalarında ve öğle yemeğinde sohbete uygun ortamlar yaratarak,  yeni paylaşımlara ve fikirlere ortam sağlayacağız.

Farkımız nerede?

Türkiye ve Dünyadaki örneklerine baktığımızda Dijital İK sadece bu konuya odaklanarak yeni bir vizyon çizme hedefindeki tek ve ilk konferanstır. Sadece bir dinletiden öte paylaşıldıkça gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bir yapıda kurgulanmıştır.

Hedefimiz?

Dijital IK konferansı; konuyla ilgili yeni trendlere hakim farklı disiplinlerden konuşmacıları bir araya getirerek mevcut söylemlerin aşılmasını,
Kimilerinin kaotik bulduğu bu ortamın anlaşılmasını sağlayarak, ilham veren çözümleri ile sektörel gelişime katkıda bulunulmasını,
Bu paylaşımlarla sektörde ihtiyaç duyulan yeni bakış açılarının kazandırılmasını,
Nitelikli davetlileri ile salonda, yetkin konuşmacılarıyla sahnede birçok fikri ortaya çıkararak yaratıcı bir paylaşım ortamı oluşturulmasını, hedeflemektedir.

Bu etkinliğin süresi geçmiş
SALT Galata
İstanbul / Beyoğlu
Arap Cami Mh. Banka Sk. No:11
Etkinlik Konuları