Dr. Devrim Keklik

Dr. Devrim Keklik Resmi
Misyonunu bilen değerlerinin farkında olan hedeflerini değerlerine uygun belirleyen, sevdiği işi yapan, yaptığı işi seven biriyim.

Misyonum; "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, bir orman gibi kardeşçesine, öğretmek coşkuyla, üretmek sevgiyle"
Değerlerim; sevgi, özgürlük, saygınlık ve nüktedanlık

İlkesel olarak eğitime bakış açım Konfüçyüs’ün şu sözlerinde vücut buluyor. "Ya bir yol bulmalı, ya bir yol açmalı, ya da yoldan çekilmeli"

İki çocuklu bir ailenin reisi, daha çok kendi iç dünyasını keşfetmeye çalışan bir kaşif, danışılan danışan ama illaki beraber gelişen bi mentör, sadık bir dost, mütevazi olmayı ilke edinmiş bir eğitmenim.

Baklavanın kentinde doğdum, Kleopatra’nın mekanında, Kapadokya’da, peygamberler şehrinde geçti çocukluk ve ergenliğim. Liseyi yatılı okudum.

Üniversite'de tanıştım Boğaziçi, Kız Kulesi, Sultanahmet ve nice güzellikleri ile Şehri İstanbul'la. Tıp okudum, iletişim ve bilişim ilgi alanım oldu.

Eğitime hem gönlümü hem yıllarımı verdim. Eğitimin hem teoriğini hem pratiğini içselleştirdim, oldum demenin öldüm demek olduğu bilinciyle yeniliğe ve gelişime hep açık oldum.

Son 6 yıldır Novartis ilaç firmasında eğitim müdürü olarak çalışıyorum.

Her eğitmen gibi bir mum misali ışık saçmaya çalışıyor olabildiğince tüm paydaşlara ışık olup yollarını daha rahat bulmalarına yardımcı oluyorum.

Yer Aldığı Etkinlikler

4 Kasım 2014
Salı
PERYÖN 22. İnsan Yönetimi Kongresi
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı / İstanbul