Deniz Soykurum Çetin

Deniz Soykurum Çetin Resmi
1994-1999 Yılları arasında ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde okudu. Tübitak Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü (Eski Tübitak BILTEN) Internet Teknolojileri ve multimedia grubunda yazılım uzmanı ve takım lideri olarak üç yıl boyunca çeşitli projelerde çalıştı.

2002’de ABD’ye yerleşerek bir süre Maryland’de yaşadı ve video işleme ve 3D uygulama projelerinde yer aldı. Vestel şirketler grubunun ArGe şirketi olan Vestek’te gömülü yazılımlar üzerine çalıştı ve Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. 2006-2010 yılları arasında Koç Grubu şirketlerinden KaTron Savunma, Uzay ve Simulasyon Teknolojileri şirketinde çeşitli sivil simulasyon projelerinde (Araç/Hafif Raylı Sistem Simulatörü) proje yöneticisi olarak çalıştı.

Merkezi ABD’de bulunan Project Management Institute’un® (www.pmi.org) üyesi olup, bu kurumdan PMP® (Project Management Professional®) ve REP (Registered Education Provider) derecelerine sahiptir. PMI Türkiye grubu üyesidir. Şu an kuruculuğunu yaptığı Gideros Mobile’da CEO olarak görevini sürdürmektedir.

Yer Aldığı Etkinlikler

7 Aralık 2012
Cuma
5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi
İTÜ Maçka Kampüsü / İstanbul